Strona wydarzenia

FORUM NIERUCHOMOŚCI Przestrzeń biurowa przyszłości

Coraz więcej wskazuje na to, że przyszłe pokolenia będą pracować w innych warunkach niż te, do których my zdążyliśmy się przyzwyczaić. Spotkanie Przestrzeń biurowa przyszłości będzie poświęcone najnowszym rozwiązaniom w zakresie Strategii Środowiska Pracy.

W pierwszej kolejności Karina Kreja z firmy CBRE, liderka Strategii Środowiska Pracy w jednej z największych firm doradczych obsługujących kompleksowo rynek biurowy, podzieli się z Państwem wynikami najnowszego badania dotyczącego kosztów aranżacji powierzchni oraz umeblowania nowego biura. Przedstawione informacje będą stanowić podstawę do oszacowania wydatków związanych z przeprowadzką lub odnowieniem dotychczasowego biura. Ponadto, w tej prezentacji zostaną porównane koszty aranżacji biura tradycyjnego i biura elastycznego, z jednoczesnym uwzględnieniem zalet i wad każdego z tych popularnych na polskim rynku rozwiązań.

Następnie Dominika Karasińska z firmy Regus, lidera na rynku elastycznych rozwiązań biurowych, omówi czynniki, które wpływają na zmianę sposobu pracy. Rozwiązania firmy Regus, wyprzedzające aktualne trendy, umożliwiają firmom na całym świecie redukcję kosztów, zwiększenie wydajności oraz motywacji do pracy. Przedstawione zostaną dotychczasowe rozwiązania oraz nowości dające możliwość prowadzenia biznesu w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie.

W podsumowaniu głos zabierze Leszek Romanowski z firmy Nowy Styl Group, czołowego producenta mebli biurowych. W swoim komentarzu opowie on, w jaki sposób współczesne powierzchnie biurowe mogą stać się przedmiotem kompromisu pomiędzy interesami pracodawcy i pracownika.

Program spotkania:

10:30 – 11:00 Rejestracja uczestników

11:00 – 11: 15 Powitanie gości – Urszula Kwaśniewska, Dyrektor, BPCC Kraków

11:15 – 12:00 Nowe biuro – ile naprawdę kosztuje? – Karina Kreja, Associate Director, CBRE

12:00 – 12:45 Elastyczne rozwiązania biurowe Regus jako odpowiedź na zmieniające się trendy w sposobie pracy – Dominika Karasińska, General Manager, Regus

12:45 – 13:00 Współczesne powierzchnie biurowe – kompromis interesów pracodawcy i pracownika – Leszek Romanowski, Workplace Strategy Leader EMEA, Nowy Styl Group

13:00 – 13:15 Otwarta dyskusja i pytania z sali

13:15 – 14:00 Poczęstunek i część networkingowa

Rejestracja:
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o przesłanie informacji zawierającej imię, nazwisko, nazwę firmy, telefon kontaktowy na adres jakub.bielamowicz@bpcc.org.pl do dnia 31 października włącznie.

Prosimy o zabranie ze sobą wizytówek.

Policy Groups
2014-11-06, 11:00 (to wydarzenie już się odbyło)

Miejsce: Hotel Novotel Kraków Centrum, ul. Kościuszki 5, Kraków
Organizator: British Polish Chamber of Commerce