Wydarzenia

Pandemia w Polsce ustępuje, a większość ograniczeń została zniesiona. Przywracamy wydarzenia na żywo, ponieważ członkowie zgłaszają duże zapotrzebowanie na fizyczne spotkania. Webinaria nadal cieszą się ogromną popularnością, ponieważ mają szerszy zasięg geograficzny i nie wymagają od uczestników podróży. W związku z tym będziemy organizować wydarzenia na żywo i webinaria, skupiając się na atrakcyjnych formatach, które poruszają cenne zagadnienia biznesowe, a w efekcie prowadzą do skutecznego rozwoju biznesu Twojej firmy.

 

Prosimy o poświęcenie czasu na przejrzenie naszego kalendarza spotkań, aby zobaczyć, co organizujemy dla Państwa, zarówno online, jak i stacjonarnie. Zapisz tę stronę w zakładkach, przeglądaj ją regularnie i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w BPCC!

2020-04-07, 10:00

Jak zarządzać pracą zdalną? Wskazówki od wirtualnego zespołu Crayon.

Miejsce: webinar
Organizator: Crayon

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2020-04-07, 10:00

Biznes wobec pandemii - polskie biuro Eversheds Sutherland zaprasza na cykl webinariów.

Miejsce: on-line
Organizator: Eversheds Sutherland

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2020-04-07, 10:55

Posiadanie pracowników, którzy są zaangażowani i wydajni, jest konieczne, aby firma mogła efektywnie planować ciągłość swojego działania. Obecna sytuacja związana z koniecznością wykonywania przez dużą liczbę pracowników swojej pracy zdalnie oraz ograniczona czasowo dostępność pracowników, rodzi ryzyko związane z zarządzaniem talentami.

Miejsce: webinarium
Organizator: KPMG

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2020-04-07, 11:00

Jak działać?

Miejsce: Webinar
Organizator: Kochański&Partners

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2020-04-07, 14:00

Uczestnicy webinarium skupią się na faktach, prognozach i szerokim obrazie bieżącej sytuacji, spróbują odpowiedzieć na pytanie o to, czego możemy nauczyć się z obecnego kryzysu, aby przygotować nas na kolejne w przyszłości?

Miejsce: seminarium internetowe
Organizator: RICS

Zobacz szczegóły wydarzenia...