Wydarzenia

Pandemia w Polsce ustępuje, a większość ograniczeń została zniesiona. Przywracamy wydarzenia na żywo, ponieważ członkowie zgłaszają duże zapotrzebowanie na fizyczne spotkania. Webinaria nadal cieszą się ogromną popularnością, ponieważ mają szerszy zasięg geograficzny i nie wymagają od uczestników podróży. W związku z tym będziemy organizować wydarzenia na żywo i webinaria, skupiając się na atrakcyjnych formatach, które poruszają cenne zagadnienia biznesowe, a w efekcie prowadzą do skutecznego rozwoju biznesu Twojej firmy.

 

Prosimy o poświęcenie czasu na przejrzenie naszego kalendarza spotkań, aby zobaczyć, co organizujemy dla Państwa, zarówno online, jak i stacjonarnie. Zapisz tę stronę w zakładkach, przeglądaj ją regularnie i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w BPCC!

2022-08-24, 11:00

Kancelaria PCS Paruch Chruściel Schiffter Stępień | Littler Global wspólnie z Brytyjsko Polską Izbą Handlową zapraszają do udziału w webinarze: Zmiany w prawie pracy: unijne dyrektywy (work-life balance i rodzicielska), kontrola trzeźwości oraz praca zdalna.

Miejsce: Online
Organizator: PCS

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-08-30, 11:00

The new Carbon Adjustment Mechanism (CBAM) regulations are expected to take effect as early as 1st January 2023.

Miejsce: Online
Organizator: PWC

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-09-08, 10:00

Po raz pierwszy grupa robocza ds. polityki CSR zaprasza wszystkie firmy członkowskie i zaproszone korporacje, które prowadzą własne fundacje charytatywne, do dyskusji na temat optymalizacji ich działalności. Przyjrzymy się plusom i minusom realizacji projektów CSR poprzez fundację, a co najważniejsze - jak komunikować cele i działania fundacji różnym interesariuszom. Wydarzenie skierowane jest również do firm rozważających założenie fundacji, a także osób współpracujących z fundacjami zewnętrznymi. Wspomnimy o wieloletnim doświadczeniu Wielkiej Brytanii w tej dziedzinie i modelach działania, które potencjalnie mogłyby zostać przeniesione do Polski. Zaprezentowane zostaną trzy studia przypadków - założenie fundacji dużej polskiej spółki pochodzącej z Wielkiej Brytanii, doświadczenia samodzielnej organizacji charytatywnej o brytyjskich korzeniach oraz dużej organizacji otoczenia biznesowego. Będzie czas na dyskusję, aby podzielić się spostrzeżeniami i pomysłami.

Miejsce: Online
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-09-09, 18:00

Wydarzenie jest organizowane od 17 lat z przerwą w czarnym covidowym roku 2020. Stał się bardzo popularnym wydarzeniem wśród przedstawicieli biznesu z całego Dolnego Śląska; to także największa tego typu impreza w regionie.

Miejsce: Toya Golf & Country Club ul. Rakowa 5, Kryniczno
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-09-13, 18:00

What is a Roadshow?

Running a business alone a long way from the familiar environment of your native country for many Polish and other diverse entrepreneurs is challenging.

Miejsce: Online
Organizator: PBLINK

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-09-20, 10:00

Zapraszamy na pierwszy webinar z cyklu BPCC Help Desk. Help Desk to narzędzie dostarczające szybkie rozwiązania problemów pojawiających się w firmach w ramach ekspertyzy firm członkowskich BPCC. Zmiany w kodeksie pracy dotyczące pracy zdalnej, które obowiązują od 1 sierpnia 2022, skłoniły wiele firm do reorganizacji czasu pracy. Podczas tego webinaru przedstawimy najważniejsze zmiany dotyczące pracy zdalnej, korzyści i zagrożenia, oraz sposoby zapobiegania potencjalnym problemom.

Miejsce: Online
Organizator: BPCC, Babicz, Dehora, BPower, Cashback, IdeaPlace

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-09-27, 12:00

Od 1 kwietnia 2022 r. obok systemu opustów służącego rozliczaniu dotychczasowych prosumentów wytwarzających energię elektryczną w mikroinstalacjach pojawił się net-billing, czyli nowy system rozliczeń prosumentów przeznaczony przede wszystkim dla nowych mikroinstalacji, ale także dla tych prosumentów, którzy zdecydują się na zmianę systemu rozliczeń. Wprowadzenie net-bilingu wiązało się z wieloma emocjami, ponieważ jest on postrzegany jako mniej korzystny dla prosumentów oraz bardzo skomplikowany. Odnawialne źródła energii nadal cieszą się jednak dużym zainteresowaniem odbiorców, zarówno w gospodarstwach domowych, jak i przedsiębiorstwach.

Miejsce: Online
Organizator: Deloitte

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-09-28, 08:30

Tytuł nieprzypadkowy – niewiele bowiem czasu zostało, aby dobrze przygotować firmy na nadchodzącą (r)ewolucję: od 2024 roku wszystkie duże spółki  i grupy kapitałowe, jak również te, notowane na giełdzie (z wyjątkiem mikro) zostaną objęte obowiązkiem raportowanie swoich działań na rzecz zrównoważonego rozwoju.

Miejsce: Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie ul. Grzybowska 56 00-844 Warszawa
Organizator: ADN AKADEMIA

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-10-13, 19:00

Join us for a memorable celebration!

Miejsce: InterContinental Hotel Warsaw ul.Emilii Plater 49, 00-125 Warszawa
Organizator: BPCC

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-10-24, 09:30

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa została Partnerem Tygodnia Odpowiedzialnego Biznesu 2022 (#TOB2022), który oferuje wszystkim członkom bezpłatny udział w 5 dniach prelekcji, wywiadów i paneli. TOB2022 odbywa się w dniach 24-28.10.2022 w formie serii spotkań oraz warsztatów mająca pomóc każdemu lepiej zrozumieć czym jest ESG, CSR oraz jaką rolę odgrywa koncepcja zrównoważonego rozwoju w biznesie.

Miejsce: online
Organizator: CSRinfo

Zobacz szczegóły wydarzenia...