Wydarzenia

Pandemia w Polsce ustępuje, a większość ograniczeń została zniesiona. Przywracamy wydarzenia na żywo, ponieważ członkowie zgłaszają duże zapotrzebowanie na fizyczne spotkania. Webinaria nadal cieszą się ogromną popularnością, ponieważ mają szerszy zasięg geograficzny i nie wymagają od uczestników podróży. W związku z tym będziemy organizować wydarzenia na żywo i webinaria, skupiając się na atrakcyjnych formatach, które poruszają cenne zagadnienia biznesowe, a w efekcie prowadzą do skutecznego rozwoju biznesu Twojej firmy.

 

Prosimy o poświęcenie czasu na przejrzenie naszego kalendarza spotkań, aby zobaczyć, co organizujemy dla Państwa, zarówno online, jak i stacjonarnie. Zapisz tę stronę w zakładkach, przeglądaj ją regularnie i bądź na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami w BPCC!

2022-05-30, 10:30

Brytyjsko-Polska Izba Handlowa wraz z Osborne Clarke zapraszają na spotkanie grupy roboczej ds. Społecznej Odpowiedzialności Biznesu (CSR): Sygnaliści w miejscu pracy – nowe przepisy i nowe obowiązki.

Prace nad wdrożeniem do polskiego porządku prawnego przepisów dyrektywy UE o ochronie sygnalistów nabierają tempa. Powstał drugi projekt przepisów w tym zakresie. Pracodawcy, szczególnie ci zatrudniający co najmniej 250 osób ale też ci zatrudniający powyżej 50 osób, powinni zaznajomić się z czekającymi ich obowiązkami.

Miejsce: Online
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-05-31, 10:00

Zespół Cen Transferowych MDDP zaprasza na webinar „Transfer Pricing 2021, czyli last minute na bezstresowe wakacje”

Miejsce: Online
Organizator: MDDP

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-05-31, 11:00

Dlaczego warto uczestniczyć?
Pandemia COVID-19 sprawiła, że praca zdalna i hybrydowa stały się nieodłącznym elementem rzeczywistości HR na całym świecie. Aktualnie polscy pracodawcy planują wdrożenie docelowych modeli pracy zdalnej i hybrydowej, jako rozwiązań permanentnych.

Jakie w związku z tym wyzwania czekają na pracodawców i menedżerów? Czego oczekują pracownicy? Jakie są globalne trendy i co podpowiadają liczne badania? Podczas webinaru odpowiemy na te i inne pytania.

Miejsce: online
Organizator: Bird & Bird

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-02, 18:30

We are delighted to invite you to the celebrations marking the BPCC's 30th anniversary under the regional Nice to See You Again! networking meetings. Please join us for the live BPCC networking event in Katowice on Thursday 2 June, supported by Santander, CBRE, Michael Page and TMF Group.

Miejsce: DL Space Atrium, al. Wojciecha Korfantego 138, 40-156 Katowice
Organizator: BPCC, DL Invest Group, Santander, CBRE, Michael Page, TMF Group

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-07, 09:00

Całodniowa, merytoryczna konferencja dla menedżerów i dyrektorów polskiego sektora sprzedaży oraz osób aspirujących do tych stanowisk.

Miejsce: Renaissance Warsaw Airport Hotel
Organizator: PNSA

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-07, 10:00

Polski rynek pracy od wielu lat znajduje się pod presją, ponieważ wzrost gospodarczy obniżył stopę bezrobocia do jednej z najniższych w UE. Sytuację polskich pracodawców pogorszył wyjazd setek tysięcy Ukraińców, którzy wracają do domu, by walczyć na froncie. Z drugiej strony, do Polski przyjechało grubo ponad milion dorosłych Ukraińców – głównie kobiet, z których wiele obecnie aktywnie poszukuje pracy. Jednak branże tracące pracowników (budownictwo, logistyka, IT) nie pokrywają się z profilami nowo przybyłych (handel, usługi, hotelarstwo, ochrona zdrowia, ogrodnictwo i rolnictwo).

Miejsce: Online
Organizator: BPCC, Linklaters

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-07, 10:00

Serdecznie zapraszamy na Webinar, podczas którego zaprezentujemy nowe rozwiązanie, które stanowi realną odpowiedź na rosnące wymagania rynku aplikacji biznesowych i łączy najlepsze funkcjonalności aplikacji Microsoft SharePoint oraz platformy do zdalnego podpisywania dokumentów – SIGNIUS Professional.

Miejsce: Online
Organizator: Signius

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-08, 09:30

Śniadanie Grupy Roboczej BPCC ds Nieruchomości i Budownictwa

Miejsce: CBRE Rondo Daszyńskiego 1 Warsaw Unit 00-843 Warszawa
Organizator: British Polish Chamber of Commerce

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-08, 11:00

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego mówimy najważniejsze kwestie związane z obowiązkiem wdrożenia ochrony sygnalistów w firmach zatrudniających poniżej 250 pracowników.

Miejsce: Online
Organizator: TGC Corporate Lawyers

Zobacz szczegóły wydarzenia...
2022-06-09, 10:00

Wraz ze wzrostem inwestycji w sektorze OZE pojawia się coraz więcej pytań o podatkowe rozliczenie takich projektów.

Miejsce: Online
Organizator: MDDP, Osborne Clarke

Zobacz szczegóły wydarzenia...