Thomas Jodar dołączył do zespołu Workthere.pl, obejmując stanowisko lidera projektu w Polsce (Associate Director, Workthere project lead Poland). Uruchomiona przez firmę doradczą Savills platforma internetowa umożliwia wyszukiwanie elastycznych biur coworkingowych i serwisowanych oraz zapewnia bezpłatne wsparcie przy ich wynajmie.

 Nowy ekspert będzie pełnił funkcję głównego doradcy dla użytkowników platformy Workthere poszukujących elastycznych powierzchni biurowych w Polsce. W tej roli będzie współpracował z Jarosławem Pilchem, który łączy stanowisko dyrektora działu reprezentacji najemcy w Savills oraz szefa Workthere na polski rynek.

 „Zgodnie z prognozami Savills i Workthere, powierzchnie elastyczne będą w przyszłości stanowić nawet 20% całego rynku biurowego w Europie. Coraz więcej firm będzie więc poszukiwało narzędzi i usług, które pozwolą nie tylko w prosty i intuicyjny sposób porównać oferty biur elastycznych, ale również wybrać najbardziej optymalną lokalizację i wynegocjować najkorzystniejsze warunki najmu. Workthere.pl to nowoczesne narzędzie, które odpowiada na te potrzeby i którego popularność na naszym rynku stale rośnie. Kompetencje Thomasa łączą doświadczenie pracy po stronie operatorów z tradycyjnym modelem transakcyjnym, co pozwoli na skuteczne rozwijanie naszej platformy. Zarówno pod względem odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie najemców biurami flex, jak i wchodzących na rynek nowych operatorów” – mówi Jarosław Pilch.

 Thomas Jodar posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży technologicznej (SaaS) oraz rynku nieruchomości komercyjnych. Przed dołączeniem do Workthere pełnił funkcję dyrektora ds. rozwoju biznesu w ShareSpace. Pracował również w WeWork, jako dyrektor ds. sprzedaży na rynek Europy Środkowo-Wschodniej oraz w dziale reprezentacji najemcy w Colliers, a także pomagał w rozwoju licznych startupów. W trakcie dotychczasowej kariery odpowiadał za rozwój strategii biznesowych i procesy transakcyjne na kwotę przekraczającą 15 mln euro. Uczestniczył w największych w Europie Środkowo-Wschodniej transakcjach najmu na rynku powierzchni flex, z udziałem jednego z międzynarodowych liderów z sektora napojów bezalkoholowych oraz czołowej globalnej firmy konsultingowej.

Workthere powstał w 2017 roku w Wielkiej Brytanii, w odpowiedzi na dynamiczny rozwój rynku biur serwisowanych i coworków. W Polsce Workthere obejmuje ponad 120 lokalizacji w największych miastach na terenie całego kraju, z możliwością ich szybkiego i prostego porównania. Elastyczne biura, oprócz pojedynczych stanowisk pracy, umożliwiają również wynajęcie większych powierzchni dużym korporacjom na dłuższy okres. Największa transakcja zrealizowana do tej pory za pośrednictwem Workthere obejmowała blisko 1000 stanowisk pracy. Firmy i klienci indywidualni zainteresowani wynajęciem powierzchni elastycznej, korzystając z platformy mogą liczyć na bezpłatne wsparcie doświadczonych ekspertów rynku nieruchomości.

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.