Pepco, Dealz i Kakadu otworzą sklepy w M Parku w Świdniku, który realizuje firma LCP Properties. Ofertę obiektu wzbogaci także dobrze znana na lokalnym rynku sieć Kliza Salony Optyczne.

Pepco, Dealz, Kakadu i optyk Kliza dołączyły do innych znanych sieciowych marek, mających podpisane umowy na obiekcie M Park.

“Obecnie poziom komercjalizacji wynosi ponad 80 proc. Do wynajęcia pozostały ostatnie wolne lokale – na większość z nich prowadzimy zaawansowane rozmowy. Nasza strategia od początku zakłada wybudowanie dominującego obiektu w mieście opartego o najpopularniejsze marki. To właśnie u nas swoje pierwsze salony w Świdniku otworzy: Sinsay, Action, Dealz, Smyk czy Kakadu . Sklepy, które otworzą najemcy, będzie charakteryzować nowoczesna formuła i format. Zapewni to klientom dostępność do pełnej kolekcji i asortymentu. Zapraszamy do kontaktu sieci handlowe, które chcą dołączyć do mocnej oferty handlowej M Park “ – komentuje Justyna Małysko, Senior Leasing Manager, LCP Properties.

Projekt, który zaprosi pierwszych klientów na zakupy z końcem marca 2023 roku, będzie miał 7,600 mkw. powierzchni GLA z 12 lokalami oraz parking dla 250 samochodów.

M Park w Świdniku jest doskonale zlokalizowany – powstaje u zbiegu Al. Armii Krajowej i ul. Pileckiego we wschodniej części miasta. To obszar z dominującą zabudową jedno- i wielorodzinną oraz bardzo dobrze skomunikowany z trasą S12. Dodatkowym atutem jest bliskość stacji kolejowej Świdnik-Wschód. Dzięki takiemu usytuowaniu zarówno mieszkańcy miasta, jak i okolic będą mieli łatwy i szybki dostęp do atrakcyjnej oferty handlowej.

Świdnik jest miastem, które prężnie się rozwija – w najbliższych latach planowane jest tu otwarcie fabryki autobusów wodorowych grupy Polsat Plus oraz Multifunkcyjnego Centrum Rozwoju, które powstanie w sąsiedztwie M Parku. Warta podkreślenia jest także inicjatywa władz miejskich pod nazwą Mieszkam w Świdniku, kupuję w Świdniku. Celem tego programu lojalnościowego jest promocja lokalnego patriotyzmu zakupowego. System rabatowy pozwala mieszkańcom na codzienne oszczędności podczas zakupów i korzystania z usług świdnickich przedsiębiorców. Do otrzymania Świdnickiej Karty Rabatowej uprawnieni są pełnoletni mieszkańcy powiatu świdnickiego, którzy w urzędzie miejskim wypełnią wniosek i okażą dowód tożsamości.

Author

  • LCP Properties

    LCP Properties jest aktywnym graczem w sektorze parków handlowych w Polsce. Firma rozbudowuje portfel, pozyskując nowe obiekty oraz realizując inwestycje w formule deweloperskiej. Na początku 2022 roku całkowita, łączna powierzchnia posiadanych przez LCP w swoim portfelu nieruchomości, przekroczyła 360 tys. mkw. a ich wartość sięgnęła 460 mln euro. LCP inwestuje długoterminowo, koncentrując się na stabilnym wzroście wartości nieruchomości poprzez aktywne zarządzanie i maksymalizacją zysków.