Warszawski zespół kancelarii Taylor Wessing świadczył kompleksowe doradztwo prawne na rzecz jednego z wiodących deweloperów powierzchni logistycznych i produkcyjnych, MLP Group S.A., w związku z kolejną publiczną ofertą obligacji oraz wprowadzeniem ich do alternatywnego systemu obrotu Catalyst.

Jako prawnicy wiemy jak ważne w naszej pracy jest zaufanie, którym obdarzają nas klienci. Tym bardziej cieszy nas możliwość wspierania klientów przy realizacji kolejnych projektów. Świadczy to nie tylko o tym, że dobrze wykonaliśmy naszą merytoryczną pracę, ale też że udało nam się poznać i zrozumieć ich potrzeby.” powiedział Andrzej Mikosz, partner w Taylor Wessing w Warszawie.

Transakcja prowadzona była przez dr Jakuba Piterę, partnera, wspieranego przez Martę Janowską (Senior Associate) oraz Patrycję Sojkę (Associate). Nadzór strategiczny sprawował Andrzej Mikosz, partner współkierujący warszawską praktyką Prawa handlowego, M&A oraz rynków kapitałowych.

MLP Group działa od ponad 20 lat i specjalizuje się w budowie i najmie powierzchni logistycznych i produkcyjnych. W skład portfela nieruchomości zarządzanych przez MLP Group wchodzi 19 parków logistycznych na trzech europejskich rynkach tj. polskim, niemieckim, austriackim i rumuńskim.

Author