Bartosz Czuba, doświadczony ekspert na rynku nieruchomości magazynowych, dołączył do zespołu Industrial Services Hub w firmie doradczej Savills, gdzie będzie odpowiadał za region Górnego Śląska.

Bartosz Czuba objął stanowisko Associate w dziale wynajmu powierzchni magazynowych i przemysłowych. Bartosz specjalizuje się doradztwie dla najemców z regionu Górnego Śląska, Podkarpacia oraz Krakowa. Przed dołączeniem do Savills pracował jako pełnomocnik zarządu w DL Invest Group, gdzie odpowiadał za komercjalizację powierzchni magazynowych, produkcyjnych oraz biurowych, a także uczestniczył w procesach pozyskiwania funduszy i poszukiwaniu gruntów pod inwestycje.

„Górny Śląsk od wielu lat utrzymuje pozycję jednego z głównych rynków magazynowych w Polsce. Pozostaje on mekką branży motoryzacyjnej, ale dynamicznie rozwijają się tam również firmy z innych sektorów, w tym lokalne firmy produkcyjne. Cieszę się, że mogę powitać w strukturach Savills kolejnego doświadczonego eksperta, który zna ten region od podszewki” – komentuje Katarzyna Pyś-Fabiańczyk, dyrektorka Industrial Services Hub w Savills.

Savills w ramach zintegrowanej usługi Industrial Services Hub doradza w wynajmie powierzchni magazynowych i przemysłowych oraz zakupie i sprzedaży nieruchomości logistycznych. Bieżące informacje na temat rynku nieruchomości magazynowych i przemysłowych w Polsce oraz bezpłatną wyszukiwarkę dostępnych powierzchni na wynajem znaleźć można na stronie warehousemarket.pl, opracowanej przez doradców z firmy Savills.

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.