Apollo Rida rozszerza współpracę z firmą Savills, powierzając jej rolę wyłącznego doradcy ds. wynajmu kompleksu biurowego Jerozolimskie Business Park w Warszawie.

Jerozolimskie Business Park to kompleks biurowy składający się z czterech budynków, położonych przy jednej z najważniejszych arterii komunikacyjny w Warszawie, Alejach Jerozolimskich 146. W bezpośrednim sąsiedztwie nieruchomości znajdują się dwa popularne centra handlowe. Budynek cechują dobrze doświetlone powierzchnie, które łatwo zaaranżować, zarówno w układzie gabinetowym, jak i modelu open space.
 
Savills zapewni właścicielowi wsparcie w zakresie komercjalizacji powierzchni biurowych w Jerozolimskie Business Park. Jest to już drugi park biznesowy, który fundusz Apollo Rida zdecydował się powierzyć firmie. Pod koniec ubiegłego roku Savills wybrany został na wyłącznego doradcę ds. wynajmu powierzchni biurowych w Equal Business Park w Krakowie.

„Lokalizacje biurowe w zachodniej Warszawie, wzdłuż Al. Jerozolimskich, to znakomite połączenie dogodnego dojazdu do centrum i konkurencyjnych stawek czynszowych. Jerozolimskie Business Park to atrakcyjna propozycja dla firm kierujących się właśnie tymi kryteriami w wyborze swojej siedziby i ceniących wysoką jakość powierzchni biurowej” – mówi Lidia Malec, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

„Kilka lat temu obiekt przeszedł gruntowną modernizację, zyskując jeszcze bardziej reprezentacyjny wygląd i efektywne rozwiązania technologiczne, które znacznie podniosły komfort pracy w budynkach. Od lat nieruchomość jest siedzibą wielu renomowanych firm, które cenią ją za jej lokalizację w pobliżu stacji WKD i dworca Warszawa Zachodnia. Dwa sąsiednie centra handlowe zapewniają z kolei dostęp do szerokiej gamy usług i gastronomii” – Rafał Nowicki, prezes zarządu, Apollo-Rida Poland.

Jerozolimskie Business Park oferuje ok. 16 000 m kw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Wokół budynków znajduje się bardzo estetycznie zaaranżowana zielona strefa relaksu, pełna drzew i krzewów. Kompleks dysponuje przestronnym parkingiem naziemnym oraz podziemnym. W budynkach wprowadzono także liczne udogodnienia dla rowerzystów: zamontowano szafki, prysznice oraz wydzielono nowe miejsca postojowe. Do dyspozycji najemców są również niewielkie biura serwisowane, salki konferencyjne, nowoczesna kantyna oraz reprezentacyjne lobby recepcyjne ze strefą wypoczynkową, ogólnodostępnym wi-fi i biblioteczką.