Jarosław Kamiński dołącza do grona Partnerów Rödl & Partner w Polsce. Uroczystość nominacji miała miejsce w trakcie międzynarodowego firmowego wydarzenia – International Convention w Norymberdze.

Jarosław Kamiński z Rödl & Partner w Polsce związany jest od 2014 r. Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Kolegium Języków Obcych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz absolwentem Podyplomowych Studiów Podatkowych Uniwersytetu Łazarskiego.

W 2014 r. uzyskał tytuł adwokata. Posiada tytuł audytora wiodącego ISO 27001:2017 i audytora wewnętrznego ISO 9001. Jest specjalistą w transakcjach M&A oraz procesach prawnych, podatkowych i finansowych due diligence. Doradza także w obszarze prawa handlowego i korporacyjnego, danych osobowych oraz compliance.

Dołączenie do grona Partnerów Rödl & Partner w Polsce to dla mnie zaszczyt. Ta nominacja to efekt wspólnych osiągnięć i sukcesów, które udało nam się zrealizować jako zespół. Rödl & Partner to firma, która nieustannie dąży do doskonałości i innowacyjności, a ja z ogromnym zaangażowaniem będę kontynuował pracę nad dostarczaniem najwyższej jakości usług naszym klientom. Współpraca z tak wykwalifikowanym i zmotywowanym zespołem to dla mnie prawdziwe wyróżnienie i inspiracja do dalszego rozwoju – mówi nowo mianowany Partner, Jarosław Kamiński.

Author

  • Rödl & Partner

    Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Działa w 50 krajach i ma 107 biur, w których pracuje 5260 osób. W Polsce zatrudnia ponad 500 pracowników w sześciu lokalizacjach – Gdańsku, Gliwicach, Krakowie, Poznaniu, Warszawie i Wrocławiu. Od 30 lat łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym podejściem do biznesu. To firma, w której okazywanie troski i duch zespołowości kształtują wzajemne relacje i budują zaufanie wśród klientów na całym świecie. Atutem Rödl & Partner jest wysoko wykwalifikowana kadra pracowników biegle władających językiem niemieckim i angielskim. Doradcy Rödl & Partner wychodzą poza liczby, tabele i paragrafy, stawiając na zrozumienie biznesu i szczere zaangażowanie. Skuteczny doradca podąża za rozwojem biznesu klienta, pomaga nie tylko przewidywać trudności, lecz także wskazywać na szanse.