Mamy przyjemność podzielić się z Państwem najnowszym raportem PwC Polska „Nowy wymiar zaufania” – Family Business Survey 2023.

Wspólnie z doświadczonymi przedsiębiorcami (przedstawiciele firm: Blue Media, Dr Irena Eris, LPP, Impel), a także Stowarzyszeniem Family Business Network Poland, eksperci PwC Polska podzielili się analizami oraz dobrymi praktykami m.in. w zakresie:

  • transformacji cyfrowej;
  • ESG (Środowisko, Społeczeństwo, Ład korporacyjny);
  • obszaru ludzkiego (kwestie pracownicze)
  • sukcesji.

Przed jakimi wyzwaniami stoją polskie firmy rodzinne? Co jest kluczem do budowania zaufania i przewagi konkurencyjnej? Z czym polski biznes rodzinny radzi sobie najlepiej, a co wymaga zmiany? O tym w raporcie.

Tutaj można pobrać raport.

Author

  • PwC

    W PwC naszym celem jest budowanie społecznego zaufania i odpowiadanie na kluczowe wyzwania współczesnego świata. Jesteśmy siecią firm działającą w 155 krajach. Zatrudniamy ponad 327 tysięcy osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura w 7 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i Warszawie, dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu oraz oddział PwC IT Services w Lublinie. Polskie spółki PwC zatrudniają ponad 6000 osób, w tym niemal 1500 w zespołach technologicznych.