16 marca 2023 – Sabina Jarzyna objęła funkcję dyrektora finansowego w TMF Group na obszar Europy Środkowo-Wschodniej obejmującego sześć krajów (Polskę, Ukrainę, Czechy, Słowację, Kazachstan i Rosję). Rolą menadżerki jest współpraca z zespołami zlokalizowanymi w poszczególnych krajach i sprawowanie nadzoru finansowego nad rynkiem w Polsce. Na stanowisku łącznie zarządza zespołem ponad 20 osób.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą usługi biznesowe w zakresie administracji i zgodności dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Nad Wisłą działa zarówno TMF Poland, polski oddział firmy z biurami w Katowicach i w Warszawie, jak również utworzone ponad dwa lata temu Europejskie Centrum Rozwoju TMF.

Sabina Jarzyna z TMF Group związana jest od 2008 roku.

W 2020 roku dołączyła do działu wewnętrznego TMF Group jako menadżerka do spraw finansów. Na tym stanowisku odpowiadała za zarządzanie finansami firmy, budżetowanie, przygotowanie raportów finansowych, bieżącą kontrolę i analizę danych finansowych i wyników.

Wcześniej, przez 11 lat pracowała jako menadżerka działu w zespole Księgowości i Podatków świadczącym usługi outsourcingu księgowo-podatkowego klientom zewnętrznym.

Jest absolwentką kierunku Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach, jak i studiów podyplomowych z Controllingu na tejże uczelni.

Author

  • TMF Group

    TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm, w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z ponad 9,000 ekspertów, działających w ponad 80 lokalizacjach, jesteśmy jedyną firmą o zasięgu globalnym, która oferuje łącznie usługi powiernicze, sekretariatu korporacyjnego, księgowe i podatkowe oraz w zakresie kadr i płac, które mają kluczowy wpływ na sprawną działalność firm inwestujących i działających w wielu jurysdykcjach. Wiemy, jak ułatwić dostęp do najbardziej atrakcyjnych rynków – bez znaczenia jak złożonych pod kątem prowadzenia biznesu – szybko, bezpiecznie i efektywnie. To dlatego z naszych usług korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.