Opanuj sztukę networkingu w Wielkiej Brytanii z Networking Playbook.

Z rąk doświadczonego praktyka w branży, Bartłomieja Kowalczyka, wychodzi właśnie nowy produkt edukacyjny – Networking Playbook. Bartłomiej jest długoletnim członkiem Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej, który mieszka na stałe w Wielkiej Brytanii i od 10 lat prowadzi grupę biznesową Polish Business Link.

Networking Playbook to odpowiedź na potrzeby wielu polskich firm, które planują ekspansję na rynek brytyjski, poszukując partnerów biznesowych, odbiorców produktów czy potencjalnych wspólników. Jak osiągnąć sukces za granicą w obliczu tak dużych różnic kulturowych przy budowaniu biznesowych relacji – właśnie na to dokładnie może odpowiedzieć dziś Bartłomiej, po latach pracy z członkami Polish Business Link.

Jak sam twierdzi: “Jeśli uczestniczysz w anglojęzycznych wydarzeniach networkingowych i nie widzisz ich pozytywnego wpływu na sprzedaż, albo frustruje Cię brak zainteresowania Twoim biznesem na rynku brytyjskim – Networking Playbook będzie idealnym rozwiązaniem, które przyniesie pierwsze sukcesy“.

Nowy produkt Networking Playbook powstał we współpracy z partnerem biznesowym Bartłomieja, Colinem McKeandem, który od 25 lat uczy Brytyjczyków sztuki networkingowego biznesu. To kompendium wiedzy i technik, jak odnieść sukces w Wielkiej Brytanii, wykorzystując networking biznesowy.

Networking to jedno z najlepszych źródeł nowych klientów. Nawiązywanie kontaktów z właścicielami firm przynosi o wiele więcej niż tylko pieniądze! Nigdy nie wiesz, kiedy wynikną szanse z networkingu, a nowe znajomości staną się trwałymi relacjami, które wprowadzą niemierzalną wartość do Twojego biznesu” – Colin McKeand i Bartłomiej Kowalczyk, Trenerzy Networkingu.

Czy na samą myśl o networkingu w Wielkiej Brytanii masz spocone dłonie i szybsze bicie serca? Czy rozmowy – te wirtualne i twarzą w twarz – sprawiają, że czujesz się pełen niepokoju? Sprawdź więcej.

W Networking Playbook znajdziesz:

  • 6 modułów i 24 nagrania video w języku angielskim, z których wyciągniesz najlepsze wskazówki dotyczące networkingu
  • 9 dokumentów, które usprawnią Twój networking, m.in. wzory emaili w języku angielskim, playbook LinkedInowy i wiele więcej
  • Dożywotni dostęp do Playbooka i jego aktualizacji w przyszłości – teraz w ofercie £95 zamiast £295
  • Dostęp do społeczności networkingowej

Czy Twoje NETworking NIEdziała? Nie pozwól, aby umiejętności networkingowe ograniczały Cię w rozwoju! Networking Playbook będzie jak mapa drogowa, która wskaże Ci, jak zamienić każdą niepewność w sukces networkingowy” – Bartłomiej Kowalczyk.

Dzięki Networking Playbook:

  • Określisz cele networkingowe
  • Zbudujesz idealny profil networkingowy
  • Opracujesz plan networkingowy
  • Opanujesz strategie follow-up

O Trenerach Networkingowych

Colin McKeand i Bartłomiej Kowalczyk, doświadczeni networkerzy, dzielą się swoim bogactwem wiedzy w łatwym do śledzenia przewodniku, konsolidując dziesięciolecia swoich doświadczeń. Networking Playbook to klucz do odblokowania pełnego potencjału networkingowego dla rozwoju biznesu i kariery.

Po więcej informacji odwiedź https://www.networkingplaybook.uk/ lub skontaktuj się: hello@networkingplaybook.uk

Author