Kolejne firmy zdecydowały się wybrać na swoją siedzibę budynek Grzybowska Park, świeżo odnowiony biurowiec z własnym ogrodem zlokalizowany w samym centrum Warszawy. W transakcjach najmu, w ramach których wynajęte zostało całe drugie piętro obiektu, właścicielowi nieruchomości doradzała firma Savills.

Pierwszymi firmami, które wprowadzą się do budynku są spółki z Grupy GreenArt, prowadzące działalność w sektorze energetyki odnawialnej obejmującą rozwój projektów farm wiatrowych i fotowoltaicznych, poprzez ich budowę, aż do zarządzania operującymi aktywami. Biuro GreenArt zajmie ok. 370 m kw. powierzchni dedykowanej dla dynamicznie rozwijającego się zespołu. W transakcji najemcy doradzała firma Nuvalu Polska.

Drugim najemcą budynku Grzybowska Park została firma z sektora finansowego, która zajmie ok. 350 m kw. W wyborze siedziby doradzała firma JLL.

„Grzybowska Park łączy zalety wynikające z lokalizacji w centrum Warszawy z kameralnością i bliskością zieleni, jakie zapewnia otaczający budynek ogród. Świeżo odnowiona recepcja, proekologiczne rozwiązania i najwyższej jakości materiały sprawiają, że budynek ten cieszy się dużym zainteresowaniem. Nowi najemcy, z którymi podpisaliśmy umowy planują wprowadzić się do budynku już latem” – mówi Agnieszka Węgrzyńska, Associate w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Grzybowska Park to nowoczesny budynek biurowy zlokalizowany w centrum Warszawy, przy ul. Grzybowskiej 5a. Oferuje 10 370 m kw. powierzchni biurowej. W grudniu 2020 roku zakończył się remont części wspólnych. Modernizacja objęła recepcję, lobby windowe i toalety na każdym z pięter. W ramach udogodnień dla najemców zamontowano prysznice dla rowerzystów oraz na nowo zaprojektowano zieleń wokół budynku. Ponadto, na świeżo aranżowanych powierzchniach biurowych, modernizowany jest również system HVAC, zapewniając komfortowe warunki do pracy poprzez utrzymanie optymalnej temperatury i odpowiednią wentylacje powietrza.