Blisko 800 mkw. wynajęli w ostatnim czasie najemcy z branży gastronomicznej w biurowcach należących do DL Invest Group i zlokalizowanych w Warszawie (DL Iris) oraz w Gliwicach (DL Vintage Post). To kolejni najemcy z tego sektora, którzy wynajmują powierzchnie w portfolio DL Invest Group. Restauracje i inne punkty gastronomiczne działają także w pozostałych biurowcach firmy: w katowickich DL Tower, DL Atrium, DL Piano i DL Central oraz w gliwickim DL Prime.

Piekarnia Enata Bread oraz chińska restauracja Lao Cheng otworzą się w warszawskim biurowcu DL Iris w październiku. W DL Vintage Post z kolei otworzy się restauracja teksańsko-meksykańska.

Wszystkie nasze biurowe koncepty powstają i są zarządzane z myślą o naszych najemcach. Niezależnie do tego czy budynek został zrealizowany od podstaw przez DL Invest Group czy też firma przejęła istniejącą nieruchomość, nasza myśl przewodnia pozostaje bez zmian – dostarczamy projekty o zróżnicowanych funkcjach, których zadaniem jest zaspokojenie potrzeb najemców i ich pracowników oraz potrzeb lokalnych społeczności, a to oznacza, że projekty wpisują się w maksymalnie możliwym stopniu w istniejącą miejską tkankę” – mówi Aneta Kulik, Dyrektor ds Komercjalizacji w DL Invest Group. „Funkcje gastronomiczne obecne są we wszystkich naszych biurowcach. W niektórych projektach są kluczowe przede wszystkim dla najemców biurowych. W innych, w tym między innymi w odrestaurowanym zabytkowym budynku dawnej poczty w Gliwicach i w sąsiadującym z nim zabytkowym budynku dawnej Giełdy Zbożowej również należącym do DL Invest Group, liczne restauracje tworzą wyjątkowe miejsca również dla mieszkańców” – podkreśla Aneta Kulik z DL Invest Group.

Author

  • DL Invest Group

    DL Invest Group to jeden z najdynamiczniej rozwijających się polskich inwestorów działających na rynku nieruchomości komercyjnych. Zdywersyfikowany portfel nieruchomości składa się z trzech segmentów: centrów logistycznych, centrów biurowych i parków handlowych. Starannie wyselekcjonowane lokalizacje i projekty, starannie przemyślane pod względem architektonicznym, funkcjonalnym i wykonawczym, przy zachowaniu rygorystycznych wymagań jakościowych, są podstawą sukcesu Grupy DL Invest, której portfolio obejmuje już ponad 2 000 000 mkw. nieruchomości.