MFW Fiałek doradzała LangMedia sp. z o.o. oraz Tutore Poland sp. z o.o. przy pozyskaniu finansowania w kwocie 61,2 mln PLN w celu wykupu wspólników mniejszościowych spółki LangMedia sp. z o.o.

Usługi kancelarii obejmowały kompleksowe doradztwo prawne przy pozyskaniu finansowania, w tym sporządzenie i negocjowanie dokumentacji kredytowej.

Pracami zespołu kierowali Mirosław Fiałek – Partner, Mariusz Domagała – Senior Associate. W skład zespołu weszli również Cezary Giziński – Associate, Maksymilian Kulczycki – Associate, Wojciech Lichterowicz – Associate oraz Franciszek Furmaniak – Junior Associate. Pracę zespołu nadzorował Mirosław Fiałek – Partner.

Tutore Poland sp. z o.o. (dawniej Music & More sp. z o.o.) rozpoczęło działania edukacyjne w 2017 roku. Za cel postawiono sobie dotarcie z nowoczesną ofertą nauczania do jak największej liczby osób. Na początku działalności Tutore Poland sp. z o.o. realizowało stacjonarne zajęcia w ponad 1000 placówkach w całej Polsce. Po wybuchu pandemii w 2020 roku spółka wprowadziła nowy model biznesowy – edukację online dla dzieci i dorosłych. Dziś realizuje innowacyjne zajęcia na unikalnej, autorskiej platformie.

LangMedia sp. z o.o. jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych szkół językowych w Polsce uczących pasywnie w oparciu o własną aplikację eTutor. W jej ofercie znajdują się kursy językowe zarówno dla osób fizycznych jak i dla firm.

Author