Mazars, wiodąca międzynarodowa firma audytorsko-doradcza ma zaszczyt ogłosić nominację dla Michała Majewskiego na Partnera międzynarodowego.

Michał Majewski jest odpowiedzialny za prowadzenie oraz nadzorowanie projektów z zakresu audytu ustawowego, audytu dochodzeniowego, a także analizy systemów kontroli wewnętrznej. Wielokrotnie brał udział w projektach typu due diligence na zlecenie inwestorów krajowych i zagranicznych.

Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie świadczenia usług na rzecz podmiotów działających w sektorze handlu i dóbr konsumenckich, motoryzacyjnym, technologicznym, telekomunikacyjnym i medialnym. Jego praktyka zawodowa obejmuje także audyt spółek publicznych oraz spółek notowanych na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

Z Mazars związany jest od ponad 14 lat. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywał w spółce RSM Hemmelrath Audyt. Ukończył Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego jako magister ekonomii. Ponadto posiada uprawnienia do wykonywania zawodu biegłego rewidenta.

Jest mi niezmiernie miło powitać Michała Majewskiego w naszym międzynarodowym partnerstwie. Nominacja, to zasłużone uznanie dla jego ciężkiej pracy i znaczącego wkładu w nasz rozwój oraz dostarczanie usług na najwyższym poziomie dla klientów w Polsce. – stwierdza Michel Kiviatkowski, Partner zarządzający Mazars w Polsce.