Mazars, wiodąca międzynarodowa firma audytorsko-doradcza, ma zaszczyt ogłosić nominację dla Anety Jurkiewicz na Partnerkę międzynarodową.

Aneta Jurkiewicz pracuje w Mazars od roku 2000. Zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale corporate finance i audytu. Od 15 lat jest odpowiedzialna za dział outsourcingu kadr i płac w Mazars.

Aneta specjalizuje się w doradztwie z zakresu kadr i płac dla polskich i zagranicznych spółek. Jest ekspertem w dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Jest również cenionym mówcą na konferencjach i webinariach. Autorka publikacji specjalistycznych, aktywnie współpracuje z mediami.

Aneta Jurkiewicz otrzymała tytuł “Payroll Manager of the Year 2021” w konkursie Global Payroll Awards organizowanym corocznie przez Global Payroll Association.

– Jestem dumny, że mogę powitać Anetę w gronie międzynarodowych partnerów. Aneta dołączyła do naszej firmy w roku 2000 i – oprócz innych dokonań – pomogła nam w rozwijaniu outsourcingu kadr i płac oraz zarządzaniu tą linią biznesową, co było cennym wkładem w naszą działalność w Polsce. W imieniu wszystkich kolegów i koleżanek z Mazars składamy Anecie gratulacje i życzymy jej sukcesów w nowej roli. – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

Author

  • Mazars

    Mazars jest międzynarodową zintegrowaną firmą specjalizującą się w audycie, księgowości, doradztwie, usługach podatkowych i prawnych*. Działając w ponad 100 krajach i terytoriach zależnych na całym świecie, korzystamy z doświadczenia ponad 50.000 specjalistów – w tym 30 000 w ramach zintegrowanego partnerstwa Mazars i 17 000 za pośrednictwem Mazars North America Alliance - pomagając różnej wielkości przedsiębiorstwom na każdym etapie ich rozwoju. *tam, gdzie przewidują to przepisy krajowe.