Badanie opinii pracowników na temat ich obecnych miejsc pracy oraz powodów masowej rezygnacji.

Czy wiesz, że tylko 14% Europejczyków czuje się „zatroszczonym” w pracy, a połowa pracowników deklaruje, że nie planuje pozostać w obecnym miejscu pracy? Brzmi znajomo?

Masowa rezygnacja z pracy określana jest jako Wielka Rezygnacja (Big Quit), a jej przyczyny leżą m.in. w warunkach pracy. Jeśli chcesz, aby pracodawcy usłyszeli głos pracowników, weź udział badaniu i pomóż nam dowiedzieć się, które aspekty pracy powodują to zjawisko!

Zapraszamy do wypełnienia krótkiej ankiety oraz przekazania wiadomości o badaniu do osób, które mogą być zainteresowane tym tematem.

Udział w badaniu to:

  • Okazja, by podzielić się swoją perspektywą: jako Deloitte przyglądamy się globalnym trendom – takim jest również zjawisko Wielkiej Rezygnacji (Big Quit). Aby skutecznie jej przeciwdziałać istotne jest przyjrzenie się szeroko rozumianym warunkom pracy, które mogą być jedną z przyczyn tego procesu.
  • Pierwszeństwo w dotarciu do raportu, opartego na wynikach badań, które pomogli Państwo współtworzyć.
  • Realny wpływ na zmiany i stosunek pracodawców do odpowiedniego zadbania o personel: firmy dopasowują swoje działania do panujących trendów, które my jako Deloitte badamy i opisujemy w naszych publikacjach.

Państwa odpowiedzi pozostaną całkowicie poufne i w żaden sposób nie będą bezpośrednio powiązane z Państwem ani z Państwa organizacją bez zgody.