Marta Domino, kierująca praktyką Bankowości i Finansów, od 1 maja 2022 roku dołączy do grona partnerów warszawskiego biura kancelarii Linklaters.

Marta dołączyła do kancelarii Linklaters w 2003 roku. Jest adwokatką specjalizującą się w doradztwie z zakresu prawa bankowego i finansowego. Wspiera banki, fundusze inwestycyjne oraz kredytobiorców w krajowych i międzynarodowych transakcjach finansowania. Ponadto Marta jest silnie zaangażowana w projekty zrównoważonego finansowania, w tym z zakresu energetyki odnawialnej i ESG. Ma wieloletnie doświadczenie w syndykacjach kredytowych, sekurytyzacji wierzytelności oraz emisji obligacji. Od 1 listopada 2021 roku kieruje Praktyką Bankowości i Finansów w warszawskim biurze kancelarii Linklaters.

Marta jest doskonałą prawniczką i świetną liderką zespołu. Potrafi w sprawny sposób zarządzać licznym zespołem, jak i również dużymi i skomplikowanymi transakcjami. Gratuluję jej awansu i życzę wielu sukcesów na kolejnym etapie kariery – powiedział Artur Kulawski, partner zarządzający oraz kierujący praktyką Prawa Nieruchomości w warszawskim biurze kancelarii Linklaters.

Author