Do kierowanego przez Jarosława Pilcha zespołu reprezentacji najemcy w dziale powierzchni biurowych w firmie doradczej Savills dołączył Karol Grejbus, doświadczony ekspert, od blisko 15 lat związany z rynkiem nieruchomości.

Karol Grejbus objął stanowisko dyrektora (Associate Director) i będzie odpowiadał za rozwój oferty dedykowanej najemcom powierzchni biurowych na rynku polskim, będącej usługą komplementarną do linii biznesowej dedykowanej międzynarodowym klientom korporacyjnym. Jego zadaniem będzie poszerzenie portfela klientów Savills o nowe firmy i zapewnienie im kompleksowego wsparcia w procesie najmu oraz pomocy w odpowiedzi na aktualne wyzwania związane z zapewnieniem pracownikom powierzchni biurowej dostosowanej do nowych modeli pracy.

Przed dołączeniem do Savills Karol pracował w Knight Frank, gdzie stał na czele zespołu reprezentacji najemcy. W trakcie swojej kariery doradzał w transakcjach najmu o łącznej powierzchni ponad 100 000 m kw., reprezentując m.in. takie firmy jak: InPost, X-Trade Brokers (XTB), ENEA S.A, Wonga czy Flint Group. Posiada kanał na YouTube „Karol Grejbus – Biura wysokich lotów”, na którym prezentuje wyjątkowe miejsca na biurowej mapie Polski.

„Cieszę się, że do naszego zespołu dołącza kolejny tak doświadczony i uznany na rynku ekspert. Karol stanowi ważne wzmocnienie, które obrazuje naszą rosnącą pozycję i wesprze nasz dalszy rozwój. Nie mam wątpliwości, że ogromne doświadczenie i fantastyczna energia Karola, nie tylko znakomicie wpiszą się w charakter zespołu, ale będą stanowić też znakomitą wartość dla naszych obecnych i przyszłych klientów” – mówi Jarosław Pilch, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja najemcy, Savills.