Miło nam poinformować, że kancelaria Bird & Bird po raz kolejny doradzała Bank of China (Europe) S.A. Oddział w Polsce oraz Bank of China Ltd. Oddział w Luksemburgu w związku z udzielonym finansowaniem w Polsce.

Tym razem doradztwo dotyczyło transakcji finansowania na kwotę ponad 120 mln euro, które przeznaczone było na refinansowania kredytu, udzielonego jednemu z największych polskich prywatnych deweloperów, będącemu właścicielem kilku prestiżowych nieruchomości komercyjnych położonych w centrum Warszawy.

Z ramienia Bird & Bird projektem zarządzał Maciej Georg (partner kierujący zespołem zajmującym się transakcjami finansowania), którego wspierali: Olga Koszewska (counsel), Adrian Ziółkowski (associate), Jakub Leszczyński (junior associate) oraz Dominik Figura (prawnik).

– Była to już trzecia transakcja, przy której doradzaliśmy bankom z grupy Bank of China w ostatnich latach. Jest nam niezmiernie miło, że jeden z największych banków na świecie obdarza nas takim zaufaniem i powierza nam doradztwo przy tak dużych, złożonych i mocno negocjowanych transakcjach w Polsce. Liczymy na to, że w najbliższej przyszłości będziemy mogli znowu pracować dla Bank of China przy ich kolejnym projekcie – powiedział Maciej Georg.