Do grona nowych najemców budynku biurowego Mokotowska Square, zlokalizowanego przy ul. Mokotowskiej 49 w Warszawie, dołączył salon meblowy B&B Italia. W transakcji właścicielowi nieruchomości doradzała firma Savills, która pełni funkcje wyłącznego doradcy ds. wynajmu powierzchni w budynku.

B&B Italia to firma założona w 1966 roku, produkująca meble o nowoczesnym designie, które są cenione i sprzedawane na całym świecie. Włoski producent mebli wynajął w Mokotowska Square lokal o powierzchni 500 m kw. na parterze budynku, który gwarantuje bardzo dobrą ekspozycję od strony ul. Kruczej.

„Cieszymy się, że do grona najemców Mokotowska Squre dołączył nowy najemca. Dla firmy B&B Italia kluczowym aspektem, który zadecydował o wynajęciu powierzchni była prestiżowa lokalizacja budynku na jednej z najważniejszych ulic handlowych w Warszawie. Nie bez znaczenia był również układ powierzchni, który pozwala na efektowne wyeksponowanie oferowanych przez nich produktów. W budynku obecnie trwa remont recepcji i powierzchni wspólnych, co na pewno przyciągnie najemców biurowych ceniących eleganckie wnętrza oraz klasyczny charakter obiektu” – mówi Dariusz Karwański, dyrektor w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Mokotowska Square to nowoczesny budynek biurowy klasy A, który oferuje 8500 m kw. powierzchni biurowej na wynajem oraz 1100 m kw. powierzchni handlowej.

Author

  • Savills

    Savills to jedna z wiodących międzynarodowych firm doradczych działających na rynku nieruchomości. Została założona w 1855 roku w Wielkiej Brytanii. Posiada sieć ponad 600 biur w obu Amerykach, Europie, Afryce, regionie Azji i Pacyfiku oraz na Bliskim Wschodzie. Oferuje szeroki zakres profesjonalnych usług doradczych, zarządczych i transakcyjnych.