W zeszły piątek odbył się I Międzyizbowy Turniej Golfowy we Wrocławiu, w którym udział wzięło 35 zawodników reprezentujących 4 izby organizujące spotkanie: BPCC, AmCham, ABSL  i NPCC oraz 150+ przedstawicieli firm członkowskich, którzy wzięli udział w Akademii Golfa i uroczystym koktajlu networkingowym kończącym turniej.

Wrocław Golf Club to pole klasy mistrzowskiej zaprojektowane przez słynnego brytyjskiego projektanta Jeremiego Perna, który nadał otwartym częściom pola styl links, a tym biegnącym wzdłuż lasu i między malowniczymi jeziorami styl parkowy z delikatnymi wzniesieniami i licznymi stawami. W turnieju wystartowało 9 flightów, a zawodnicy mieli do pokonania 18 dołków. Na 14tym dołku dodatkowo rozgrywany był konkurs Hole-in-One, w którym nagrodą był tydzień   nauki angielskiego z Golfem w Torquay, Devon (pakiet premium) i zakwaterowanie w rodzinie golfiarzy, ufundowany przez YouEnglish. Niestety nikomu tym razem nie udało się trafić nagrody, ale nic straconego! Można będzie o nią powalczyć we wrześniowych rozgrywkach!

Wrocław to miasto współpracy więc mimo rywalizacji na polu, podczas koktajlu była okazja do integracji wrocławskiego środowiska biznesowego i nawiązywania nowych kontaktów w przyjemnej, relaksującej, piątkowej atmosferze pikniku za miastem. Dodatkową atrakcją była degustacja win z najlepszych winnic świata Większość uczestników miała też okazję nauczyć się jak trzymać kij golfowy i właściwie odbijać piłeczki, oraz przetestować swoje nowe umiejętności podczas licznych konkursów i zabaw golfowych przygotowanych przez gospodarzy.

W tym miejscu bardzo chciałabym podziękować firmom, dzięki którym mogliśmy zrealizować I Turniej Golfowy, będący jak wszystko na to wskazuje początkiem nowej wrocławskiej tradycji networkingowej. Zatem wielkie podziękowanie dla Sponsora Głównego Santander Bank Polska, oraz Bissole Business Travel, WSSE, BPX, Echo Investment i JLL, Lux Med za opiekę medyczną nad Turniejem i uczestnikami networkingu, a także fundatorowi nagrody głównej w turnieju liniom lotniczym KLM, oraz Longevity, The Bridge Hotel, Radisson BLU, Hotel Monopol, Dehora, Exclusive Apartments i gospodarzowi Wrocław Golf Club.

Partnerzy i Sponsorzy

Author