Maria Teresa NAPOLITANO, znany na całym świecie włoski prawnik specjalizujący się w prawie korporacyjnym, a w szczególności w kwestiach związanych z infrastrukturą, transportem, energią i konkurencją, dołącza do FairValue Corporate & Public Affairs jako Senior Fellow odpowiedzialnym za relacje z Bliskim Wschodem i USA.

Ponieważ już zaczęło się planowanie odbudowy Ukrainy, zachodnie firmy będą wzywane do odegrania kluczowej roli. W tym kontekście Polska, w której FairValue Corporate & Public Affairs ma biuro od 2020 roku, bardzo szybko stała się filarem strategii USA, jeśli chodzi o Europę i o wojnę. Przybycie Marii Teresy NAPOLITANO pozwoli firmie wyciągnąć korzyści z dwóch sieci wpływów, polskiej i amerykańskiej, aby wspierać firmy w ich strategiach ekspansji biznesowej w Europie Środkowej i Wschodniej

Ponadto FairValue Corporate & Public Affairs kontynuuje rozbudowę swojej międzynarodowej sieci i wzmacnia swój know-how na temat złożonych środowisk. Kryzysy, które następują po sobie od 2019 roku, skłaniają europejskie i zachodnie firmy do dywersyfikacji swoich międzynarodowych strategii, odważając się na mniej eksplorowane rynki, szczególnie w Afryce i na Bliskim Wschodzie, które doświadczają przyspieszenia swoich gospodarek i otwierają nowe możliwości biznesowe.

Author

  • FairValue

    Założona w 2005 roku przez Anne Mazoyer-Jankowską, FairValue Corporate & Public Affairs jest globalną firmą strategiczną specjalizującą się w sprawach publicznych i politycznych, komunikacji korporacyjnej i zarządzaniu kryzysowym w złożonych środowiskach. Z siedzibą w Paryżu, Brukseli, Rzymie, Londynie i Warszawie, i z działalnością w Afryce Północnej, w szczególności w Maroko, i Afryce Zachodniej firma oferuje dostosowane do potrzeb wsparcie na poziomie krajowym, europejskim i międzynarodowym. Ta oferta dotyczy od niedawna Ukrainy dzięki aktywnemu zaangażowaniu firmy w kilku polskich organizacjach zajmujących się współpracą gospodarczą z tym krajem. Zaangażowanie geoekonomiczne firmy wspiera również działania polityczne i dyplomatyczne na skali państwowej i europejskiej.