Prawo
Rejestracja

Organizator

British Polish Chamber of Commerce
WPW

Lokalizacja

Pałac Ballestremów
Pałac Ballestremów we Wrocławiu, Pawła Włodkowica 4, Wrocław, Poland
Kategoria

Pogoda

Bezchmurnie
Bezchmurnie
14 °C
Wiatr: 4 Km/H
Wilgotność: 88 %
Odczuwalna: 14 °C

Nadchodzące wydarzenia

Data

28 września 2023
Zakończone!

Czas

14:00 - 20:00

Koszt

Darmowy

Prawo Spotkania prawników dla twórczych rozwiązań

Otoczenie prawne biznesu jest coraz bardziej dynamiczne i często trudno przewidywalne. W szybko zmieniającej się rzeczywistości prawnej przedsiębiorcy oczekują od swoich wewnętrznych doradców skutecznej opieki prawnej, opartej na rozwiązaniach, które dotrzymają tempa potrzebom biznesowym. Nie w każdym przypadku najbardziej optymalne rozwiązania będą sprawdzać się w działalności danego przedsiębiorstwa. W takich przypadkach cenna jest wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, która sprzyja tworzeniu skutecznych i dopasowanych rozwiązań prawnych.

Dostrzegając potrzebę stworzenia przestrzeni, w której wewnętrzni doradcy prawni mogliby wymienić się spostrzeżeniami na najbardziej aktualne tematy prawne i podzielić się wyzwaniami wynikającymi z bieżącej praktyki, chcemy zaprosić Państwa do udziału w inauguracyjnym spotkaniu Klubu Lawyers-in we Wrocławiu. Naszym celem jest stworzenie przyjaznych warunków dla wymiany wiedzy i najlepszych praktyk.

Zapraszamy wszystkich prawników wewnętrznych do dołączenia do naszej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że spotkania w wąskim gronie pozwolą wspólnie dotrzeć do najlepszych rozwiązań prawnych oraz stworzyć wartościowe relacje.

Podczas najbliższego spotkania, poza omówieniem bieżących wyzwań, proponujemy omówienie poniższej tematyki:

  • Sygnaliści – przygotowania czas start
  • Przeciwdziałanie zatorom płatniczym w praktyce
  • Wyzwania pracodawców wobec pracy zdalnej

Organizatorem wydarzenia jest Brytyjsko Polska Izba Handlowa. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

X