Konferencja
REJESTRACJA

Organizator

PCS | Littler

Lokalizacja

Online
Kategoria

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

27 września 2023
Zakończone!

Czas

09:30 - 17:00

Koszt

Darmowy

Konferencja Różnorodność ma moc!

Konferencja Fundacji @Razem dla Różnorodności w Biznesie!

Czy jesteś gotowy na fascynującą podróż przez tematykę różnorodności? Fundacja @Razem dla Różnorodności w Biznesie organizuje jednodniową konferencję ,,Różnorodność ma moc”, która odbędzie się online oraz w siedzibie Google for Startups Campus w Warszawie.

Konferencja skupi się na najlepszych praktykach z zakresu DE&I (Diversity, Equity & Inclusion) zarówno na świecie, jak i w Polsce. W gronie menadżerów, prezesów, dyrektorów HR oraz ekspertów będziemy wspólnie dyskutować o tym, jakie programy wdrażają firmy w obszarze DE&I, jakie korzyści przynosi włączanie różnorodności do organizacji oraz jak technologia może wspierać w zapobieganiu wykluczeniu.

Dlaczego warto dołączyć?

  • Wzbogacisz swoją wiedzę na temat różnorodności społecznej i kulturowej w miejscu pracy.
  • Wysłuchasz prelegentów, którzy z pasją opowiedzą o swoich doświadczeniach i sukcesach związanych z promocją różnorodności.
  • Posłuchasz debaty Prezesów poświęconej tematyce różnorodności, równości i włączania (DE&I) w biznesie.
  • Dowiesz się jak firma może umożliwić pracę osobom z niepełnosprawnościami

Prelegenci: Adam Bodnar, Andrzej Chodacz, Anna Kułach, Igor Kalenski, Pawel Tynel, Magda Kotlarczyk, Beata Bukowska, Katarzyna Olczak, Wayne Boley, Iwona Kozera, Monika Buchajska-Wróbel, Malgorzata Tomasik, Marzena Strzelczak, Monika Truszkowska-Bednarek, Aleksandra K., Anna Michna – Humeniuk, Katarzyna Gajos, Joanna Bednarska, Monika Nachyla, Pawel Biarda, Aleksandra Zawadzka, Krzysztof Roslaniec, Joanna Miłachowska