Media partner

Organizator

London School of English Wrocław

Lokalizacja

London School of English Wrocław
Stalowa 80, Wrocław, Poland
Kategoria

Pogoda

Słonecznie
Słonecznie
23 °C
Wiatr: 11 Km/H
Wilgotność: 54 %
Odczuwalna: 25 °C

Data

25 kwietnia 2023
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Koszt

Darmowy

Media partner Sztuka raportowania i przekazywania niezadowalających wyników

Brytyjsko Polska Izba Handlowa oraz London School of English we Wrocławiu zapraszają na serię bezpłatnych zajęć doszkalających z języka angielskiego dla pracowników działów HR. Podczas spotkań mogą oni zoptymalizować swoje umiejętności językowe i skorzystać ze sprawdzonego podejścia do niuansów usprawniających komunikację ze współpracownikami, klientami i kierownictwem wyższego szczebla. Najbliższe spotkanie poświęcone jest sztuce profesjonalnego raportowania i przekazywania negatywnych treści w języku angielskim. Wszystkie spotkania są stacjonarne. Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

• 25/04/2023 – Reporting and Relaying Poor Results/Outcomes/Findings /Sztuka raportowania i przekazywania niezadowalających wyników
Przekazywanie dobrych wiadomości przełożonym nie wymaga ogromnego talentu, jednak, kiedy wyniki nie są takie, jakich oczekiwano, wtedy potrzebne są dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne i językowe, aby poradzić sobie
z potencjalnie problematyczną sytuacją w pracy. Uczestnikom naszych darmowych warsztatów oferujemy naukę różnych sposobów radzenia sobie ze złymi wiadomościami oraz szereg technik i zwrotów służących do reagowania na nieprzychylne wieści i pomagające przekazywać niezadowalające informację przełożonym z ograniczeniem stresu.
Kolejne spotkania:

• 09/05/2023 – Dealing with Difficult Communicators with Aplomb /Nabywanie pewności siebie w komunikacji z trudnymi rozmówcami
W świecie pracy i biznesu nie mamy niestety dużego wpływu na to z kim przyjdzie nam się komunikować i omawiać decydujące tematy. Z tego powodu koniecznym jest rozwijanie umiejętności konwersacji pozwalających na sprawne poruszanie się w tematach biznesowych z osobami problemowymi, z którymi trudno dojść do porozumienia. Osoby, które zdecydują się dołączyć do naszych darmowych warsztatów opanują różne sposoby radzenia sobie z trudnymi stylami komunikacji, a także poznają szereg technik i zwrotów służących do utrzymywania konwersacji na odpowiednich torach.

• 23/05/2023 – Disagreeing: The Art of Polite Refusal / Brak porozumienia: sztuka uprzejmego odmawiania
Wiele osób w miejscu pracy woli nie wyrażać głośno swoich opinii i zwykle zgadza się ze swoimi współpracownikami, a już szczególnie niewiele osób lubi polemizować z przełożonymi. Niestety nie zawsze pełna zgoda jest możliwa. Znaczenie uprzejmości w odmowie lub różnicy zdań jest nie do przecenienia. Uczestnicy naszych darmowych warsztatów opanują sztukę grzecznej odmowy oraz wiele technik i zwrotów służących do wyrażenia swojego zdania, w tym częściowej i całkowitej niezgody w sposób kulturalny i taktowny.

• 06/06/2023 – Précis in E-mail… The Etiquette of Getting to the Point / Précis in E-mail… Etykieta dotarcia do sedna
We współczesnym świecie biznesu komunikacja za pomocą e-maili jest szczególnie popularna, często nawet nadużywana. Jednak bardzo niewielu pracowników kiedykolwiek przeszło szkolenie dotyczące efektywnego korzystania z tego narzędzia lub przesyłania zwięzłych i wartościowych informacji w tym formacie. Osoby, którze wezmą udział w naszych warsztatach, opanują précis w komunikacji drogą e-mailową oraz zostaną zapoznane z zasadami etykiety stosowanymi w porozumiewaniu się za pomocą poczty elektronicznej.

Kilka słów o London School of English:

Darmowe kluby doskonalenia języka angielskiego
W London School of English we Wrocławiu oferujemy kilka różnych, darmowych klubów wspomagających doskonalenie języka angielskiego. Mogą one być wspaniałą szansą dla Ciebie, Twojego dziecka lub Twoich znajomych, aby przyjść i poćwiczyć angielski lub nauczyć się nowych zwrotów czy konstrukcji. Kluby te są całkowicie darmowe i dostępne absolutnie dla każdego, kto się do nas zgłosi. Nie ma tu żadnych ograniczeń, ani ukrytych haczyków, więc nie masz nic do stracenia. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w następujących zajęciach:

Angielski Klub Konwersacyjny
Wierzymy, że język powinien być używany jak najczęściej, gdyż jest narzędziem służącym do komunikacji, a nasz darmowy Klub Konwersacyjny na pewno da wiele okazji do ćwiczeń umiejętności porozumiewania się. W każdym tygodniu mamy inne tematy do dyskusji, a klub prowadzimy na różnych poziomach znajomości języka angielskiego, więc gwarantujemy, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie

Arts & Crafts po angielsku
Małe dzieci, które wciąż uczą się koordynacji ruchowej i dopiero zaczynają poznawać język angielski mogą ogromnie skorzystać na prawdziwym kontakcie z tym językiem, a przy okazji uczestnicząc w naszych zajęciach stworzyć angażujące je dzieło plastyczne. Dlatego dla najmniejszych pociech co tydzień oferujemy darmowe, kreatywne zajęcia plastyczne Arts&Crafts w języku angielskim.

Klub Gier Planszowych po angielsku
Osoby posiadające zdolność komunikowania się po angielsku w dalszym ciągu mogą doskonalić swoje umiejętności w przyjaznym i wesołym środowisku. W każdym tygodniu nastolatkowie przychodzą do naszego Klubu Gier Planszowych, aby wykorzystywać i doskonalić swoje umiejętności językowe grając w gry, współzawodnicząc i dobrze się bawiąc!

Klub Kariery Zawodowej
W obecnych czasach znajomości języka angielskiego staje się standardem wymaganym od kandydatów podczas rozmów rekrutacyjnych. Rezultatem tego jest też oczekiwanie posiadania CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim oraz odbycie rozmowy rekrutacyjnej w części lub całościowo po angielsku. Wyciągamy do Ciebie więc pomocną dłoń oferując warsztaty, które pomogą Ci poprawić umiejętności w tym zakresie, a także napisać wymagane dokumenty poprawnie i bez stresu. Podpowiemy Ci również jak zaimponować rekruterom umiejętnościami językowymi podczas rozmowy, aby wymarzona praca była Twoja!

X