Manufacturing
REJESTRACJA

Organizator

PwC

Lokalizacja

Online
Kategoria

Data

10 stycznia 2024
Zakończone!

Czas

10:00 - 11:30

Koszt

Darmowy

Manufacturing Przedsiębiorco – nie przegap drugiego naboru programu wsparcia dla zakładów energochłonnych za 2023 rok!

W lutym 2024 r. planowane jest rozpoczęcie drugiego naboru kolejnej edycji rządowego programu rekompensat dla przedsiębiorstw energochłonnych pod nazwą: „Pomoc dla przemysłu energochłonnego związana z cenami gazu ziemnego i energii elektrycznej w 2023 r.”

Poprzednia edycja programu cieszyła się zainteresowaniem przedsiębiorców, co zaowocowało wypłatą rekompensat o równowartości około 2,5 mld złotych.

Co w przypadku, gdy nie został złożony wniosek o rekompensatę w pierwszej edycji? Czy można skorzystać z programu wsparcia?

Tegoroczny budżet w zakresie pomocy podstawowej przewiduje jeszcze większą sumę wsparcia – do rozdania jest aż 3 mld złotych, zaś podmioty uprawnione do rekompensaty mogą uzyskać do 4 mln EUR wsparcia! Dodatkowo, poszerzono katalog podmiotów uprawnionych do skorzystania z rekompensaty, dlatego Przedsiębiorco – nie czekaj i sprawdź czy możesz skorzystać z programu wsparcia!

Zapraszamy na bezpłatny webinar, podczas którego rozwiejemy wątpliwości w kwestii kwalifikacji do uzyskania rekompensaty i podpowiemy jakie warunki trzeba spełnić, aby uzyskać pomoc rządową.

Porozmawiamy też m.in o:

  • Najważniejszych warunkach uprawniających do skorzystania z programu rekompensat
  • Najczęstszych problemach i wątpliwościach powstałych przy przygotowaniu wniosku
  • Jak przygotować się do kolejnej tury rekompensat?
  • Na co uważać? Załączniki, terminy i kwestie techniczne