Media partner

Organizator

London School of English Wrocław

Lokalizacja

London School of English Wrocław
Stalowa 80, Wrocław, Poland
Kategoria

Pogoda

Słonecznie
Słonecznie
30 °C
Wiatr: 7 Km/H
Wilgotność: 38 %
Odczuwalna: 30 °C

Data

06 czerwca 2023
Zakończone!

Czas

15:00 - 16:00

Koszt

Darmowy

Media partner Etykieta dotarcia do sedna

Brytyjsko Polska Izba Handlowa oraz  London School of English we Wrocławiu zapraszamy na serię bezpłatnych zajęć doszkalających z języka angielskiego dla pracowników działów HR, podczas których mogą oni zoptymalizować swoje umiejętności językowe i skorzystać z naszego sprawdzonego podejścia do niuansów usprawniających komunikację ze współpracownikami, klientami i kierownictwem wyższego szczebla.

We współczesnym świecie biznesu komunikacja za pomocą e-maili jest szczególnie popularna, często nawet nadużywana. Jednak bardzo niewielu pracowników kiedykolwiek przeszło szkolenie dotyczące efektywnego korzystania z tego narzędzia lub przesyłania zwięzłych i wartościowych informacji w tym formacie. Osoby, które wezmą udział w naszych warsztatach, opanują précis w komunikacji drogą e-mailową oraz zostaną zapoznane z zasadami etykiety stosowanymi w porozumiewaniu się za pomocą poczty elektronicznej.

Darmowe kluby doskonalenia języka angielskiego

W London School of English we Wrocławiu oferujemy kilka różnych, darmowych klubów wspomagających doskonalenie języka angielskiego. Mogą one być wspaniałą szansą dla Ciebie, Twojego dziecka lub Twoich znajomych, aby przyjść i poćwiczyć angielski lub nauczyć się nowych zwrotów czy konstrukcji. Kluby te są całkowicie darmowe i dostępne absolutnie dla każdego, kto się do nas zgłosi. Nie ma tu żadnych ograniczeń, ani ukrytych haczyków, więc nie masz nic do stracenia. Zapraszamy serdecznie do uczestnictwa w następujących zajęciach:

Angielski Klub Konwersacyjny

Wierzymy, że język powinien być używany jak najczęściej, gdyż jest narzędziem służącym do komunikacji, a nasz darmowy Klub Konwersacyjny na pewno da wiele okazji do ćwiczeń umiejętności porozumiewania się. W każdym tygodniu mamy inne tematy do dyskusji, a klub prowadzimy na różnych poziomach znajomości języka angielskiego, więc gwarantujemy, że każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie J.

Arts & Crafts po angielsku

Małe dzieci, które wciąż uczą się koordynacji ruchowej i dopiero zaczynają poznawać język angielski mogą ogromnie skorzystać na prawdziwym kontakcie z tym językiem, a przy okazji uczestnicząc w naszych zajęciach stworzyć angażujące je dzieło plastyczne. Dlatego dla najmniejszych pociech co tydzień oferujemy darmowe, kreatywne zajęcia plastyczne Arts&Crafts w języku angielskim.

Klub Gier Planszowych po angielsku

Osoby posiadające zdolność komunikowania się po angielsku w dalszym ciągu mogą doskonalić swoje umiejętności w przyjaznym i wesołym środowisku. W każdym tygodniu nastolatkowie przychodzą do naszego Klubu Gier Planszowych, aby wykorzystywać i doskonalić swoje umiejętności językowe grając w gry, współzawodnicząc i dobrze się bawiąc!

Klub Kariery Zawodowej

W obecnych czasach znajomości języka angielskiego staje się standardem wymaganym od kandydatów podczas rozmów rekrutacyjnych. Rezultatem tego jest też oczekiwanie posiadania CV oraz listu motywacyjnego w języku angielskim oraz odbycie rozmowy rekrutacyjnej w części lub całościowo po angielsku. Wyciągamy do Ciebie więc pomocną dłoń oferując warsztaty, które pomogą Ci poprawić umiejętności w tym zakresie, a także napisać wymagane dokumenty poprawnie i bez stresu. Podpowiemy Ci również jak zaimponować rekruterom umiejętnościami językowymi podczas rozmowy, aby wymarzona praca była Twoja!

X