Media partner
Rejestracja

Organizator

Polskie Stowarzyszenie ESG
The Westin Hotel

Lokalizacja

The Westin Hotel
al. Jana Pawła II 21, Warsaw, Poland
Kategoria

Pogoda

Lekki deszcz
Lekki deszcz
3 °C
Wiatr: 15 Km/H
Wilgotność: 93 %
Odczuwalna: -1 °C

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

29 listopada 2022
Zakończone!

Czas

14:30 - 22:00

Koszt

Darmowy

Media partner Gala Innowatorów ESG – zostań Liderem pozytywnej zmiany!

Gala Innowatorów ESG połączona z premierą Raportu – Koszty i Wyzwania ESG oraz rozstrzygnięciem konkursu „Innowator ESG 2022” odbędzie się 29 listopada 2022 r., w warszawskim Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie ESG, a partnerami strategicznymi: PAIH, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Grupa Marriott, Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS oraz firma badawcza Quality Watch.

W wydarzeniu weźmie udział 150 przedstawicieli korporacji, spółek giełdowych, dużych polskich firm, instytucji publicznych, organizacji, którym bliskie są idee zrównoważonej transformacji i ESG.

Podczas Gali Innowatorów ESG zostanie zaprezentowany Raport Koszty i Wyzwania ESG, opracowany przez Polskie Stowarzyszenie ESG we współpracy z Instytutem Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS oraz firmą badawczą Quality Watch. To pierwsze na polskim rynku tak szerokie badanie poświęcone tematyce ESG. Przebadanych zostało ponad 170 firm z sektora MŚP oraz korporacji.

Na podstawie wniosków z Raportu odbędą się dwa panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, przedstawicieli korporacji oraz instytucji publicznych i agend rządowych:

  • Koszty i wyzwania ESG. Zrównoważona transformacja – przyszłość zaczyna się dziś! • Czy MŚP zda egzamin ze zrównoważonego rozwoju?

W drugiej części Gali Innowatorów ESG zostaną wręczone nagrody w konkursie „Innowator ESG 2022”. Konkurs promuje najlepsze praktyki z zakresu ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju. Jego celem jest wyróżnienie projektów, które: pozytywnie wpływają na środowisko naturalne, poprawiają dobrostan pracowników i społeczności lokalnych, poprawiają transparentność i ład korporacyjny w organizacjach. Konkurs ma charakter otwarty i jest bezpłatny. Jego adresatami są wszystkie firmy i organizacje, którym bliskie są wartości związane ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej informacji o Gali Innowatorów ESG znajdziecie Państwo na stronie: hhttps://polskiestowarzyszenieesg.pl/gala-innowatorow-esg/.

Zachęcamy do udziału w konkursie „Innowator ESG 2022” i zgłaszania projektów do 17 listopada. Formularze konkursowe znajdują się na stronie: https://polskiestowarzyszenieesg.pl/konkurs- innowator-esg-2022/.

X