Media partners
Rejestracja

Organizator

Polskie Stowarzyszenie ESG
The Westin Hotel

Lokalizacja

The Westin Hotel
al. Jana Pawła II 21, Warsaw, Poland
Kategoria

Pogoda

Miejscowe, lekkie opady śniegu
Miejscowe, lekkie opady śniegu
1 °C
Wiatr: 9 Km/H
Wilgotność: 93 %
Odczuwalna: -3 °C

Nadchodzące wydarzenia

grudzień 2022
Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

29 listopada 2022
Zakończone!

Czas

14:30 - 22:00

Koszt

Darmowy

Media partners Gala Innowatorów ESG – zostań Liderem pozytywnej zmiany!

Gala Innowatorów ESG połączona z premierą Raportu – Koszty i Wyzwania ESG oraz rozstrzygnięciem konkursu „Innowator ESG 2022” odbędzie się 29 listopada 2022 r., w warszawskim Hotelu Westin w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest Polskie Stowarzyszenie ESG, a partnerami strategicznymi: PAIH, Sieć Badawcza Łukasiewicz, Federacja Przedsiębiorców Polskich, Grupa Marriott, Polsko – Niemiecka Izba Przemysłowo – Handlowa, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Instytut Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS oraz firma badawcza Quality Watch.

W wydarzeniu weźmie udział 150 przedstawicieli korporacji, spółek giełdowych, dużych polskich firm, instytucji publicznych, organizacji, którym bliskie są idee zrównoważonej transformacji i ESG.

Podczas Gali Innowatorów ESG zostanie zaprezentowany Raport Koszty i Wyzwania ESG, opracowany przez Polskie Stowarzyszenie ESG we współpracy z Instytutem Badań Rynkowych i Społecznych IBRiS oraz firmą badawczą Quality Watch. To pierwsze na polskim rynku tak szerokie badanie poświęcone tematyce ESG. Przebadanych zostało ponad 170 firm z sektora MŚP oraz korporacji.

Na podstawie wniosków z Raportu odbędą się dwa panele dyskusyjne z udziałem ekspertów, przedstawicieli korporacji oraz instytucji publicznych i agend rządowych:

  • Koszty i wyzwania ESG. Zrównoważona transformacja – przyszłość zaczyna się dziś! • Czy MŚP zda egzamin ze zrównoważonego rozwoju?

W drugiej części Gali Innowatorów ESG zostaną wręczone nagrody w konkursie „Innowator ESG 2022”. Konkurs promuje najlepsze praktyki z zakresu ESG, CSR i zrównoważonego rozwoju. Jego celem jest wyróżnienie projektów, które: pozytywnie wpływają na środowisko naturalne, poprawiają dobrostan pracowników i społeczności lokalnych, poprawiają transparentność i ład korporacyjny w organizacjach. Konkurs ma charakter otwarty i jest bezpłatny. Jego adresatami są wszystkie firmy i organizacje, którym bliskie są wartości związane ze zrównoważonym rozwojem.

Więcej informacji o Gali Innowatorów ESG znajdziecie Państwo na stronie: hhttps://polskiestowarzyszenieesg.pl/gala-innowatorow-esg/.

Zachęcamy do udziału w konkursie „Innowator ESG 2022” i zgłaszania projektów do 17 listopada. Formularze konkursowe znajdują się na stronie: https://polskiestowarzyszenieesg.pl/konkurs- innowator-esg-2022/.

X