Media partner

Data

13 października 2022
Zakończone!

Czas

08:00 - 17:00

Koszt

Darmowy

Media partner Walcz z nadużyciami finansowymi, dzięki wiedzy zdobytej podczas FinCrime & Surveillance Summit 2022

Już 13 października odbędzie się druga edycja konferencji FinCrime & Surveillance Summit. Wydarzenie skupia ekspertów, którzy walczą z przestępcami wykorzystującymi system finansowy do popełniania najbardziej szkodliwych przestępstw współczesnego świata: od handlu ludźmi oraz narkotykami, po terroryzm i korupcję.

FinCrime & Surveillance Summit to całodniowe wydarzenie, które odbędzie się w formule online, a dostęp do transmisji jest zupełnie darmowy. Jakość tej wyjątkowej konferencji potwierdza przede wszystkim jej wysoki poziom merytoryczny, nad którym czuwa grono ekspertów ze Standard Chartered.

Prelegentami są przedstawiciele instytucji rynkowych – przede wszystkim specjaliści z obszarów compliance i AML. Podzielą się oni swoim międzynarodowym doświadczeniem, prezentując przy tym najnowsze trendy i kierunki zmian.

Prelegenci z całego świata i praktyczne prezentacje

W tym roku na scenie FinCrime & Surveillance Summit pojawi się aż 11 ekspertów z dziedziny zwalczania złożonych sieci przestępczych i oszustw finansowych. Już 13 października swoje prezentacje przedstawią  m.in.:

  • Stevenson MunroLessons in Sanctions Compliance in an Increasingly Complex World
  • Stuart ChristmasArtificial Intelligence vs. Risk-based Rules for fighting financial crime
  • Andrew WigstonFCA view on key trends that are shaping the financial crime compliance or the recent FCA enforcement actions and predictions for 2023
  • Vijay GopaladesikanChallenges in Sanctions screening from Data Analytics perspective
  • Erin O’Loughlin & Brian Svoboda KindleHow to Detect Crypto Transactions w/in Your Institutions

Wszystkie wykłady odbędą się w języku angielskim. Pobierz program FinCrime & Surveillance Summit.

Zdobądź nową wiedzę zupełnie za darmo!

Rejestracja na konferencję wciąż trwa. Wszystkie informacje o wydarzeniu oraz formularz zapisu znajdują się na stronie organizatora.

Więcej informacji o FinCrime & Surveillance Summit można znaleźć na LinkedInie i Facebooku.