Networking

Lokalizacja

Statek rzeczny GOPLANA
bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wrocław, Poland
Kategoria

Pogoda

Częściowe zachmurzenie
Częściowe zachmurzenie
17 °C
Wiatr: 6 Km/H
Wilgotność: 77 %
Odczuwalna: 17 °C

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

15 czerwca 2023
Zakończone!

Czas

19:00 - 23:00

Koszt

Darmowy

Networking Business Ferryboat Cruise & Party

 

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie networkingowe! EY oraz Brytyjsko Polska Izba Handlowa mają przyjemność zaprosić na Business Ferryboat Cruise & Party, które odbędzie się na pokładzie rzecznego statku GOPLANA. Już 15 czerwca o godzinie 19:00 wyruszamy w czterogodzinny rejs po Odrze, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Przygotowaliśmy dla Państwa kolorową imprezę pod gwiazdami, pełną aromatycznych drinków z palemkami, pysznych owoców, wyśmienitego wina oraz doskonałych potraw Szefa Kuchni hotelu Wyndham. Jedną z atrakcji wieczoru będzie degustacja rzadkich win i whisky, która z pewnością umili Państwu czas spędzony na pokładzie statku. To wszystko będzie okraszone pięknymi widokami z pokładu statku, a przystanek o godzinie 22:00 pozwoli na chwilę wytchnienia i kontemplacji piękna miasta.

Nasze spotkanie to także doskonała okazja do integracji klientów EY oraz firm zrzeszonych w Brytyjsko Polskiej Izbie Handlowej. Będzie to wyjątkowy moment, aby zawrzeć nowe znajomości, wymienić doświadczenia biznesowe i zbudować trwałe relacje.

Statek wyrusza z Przystani na Bulwarze Dunikowskiego przy Hali Targowej, Wrocław. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp jest bezpłatny, ale konieczne jest potwierdzenie udziału do 12 czerwca 2023 r. poprzez kliknięcie w link z rejestracją. Widzimy się na pokładzie statku GOPLANA!

Statek rzeczny GOPLANA, Przystań na Bulwarze Dunikowskiego przy Hali Targowej, Wrocław

 

 

X