Networking

Organizator

British Polish Chamber of Commerce
EY
Wyndham Wrocław Old Town

Lokalizacja

Statek rzeczny GOPLANA
bulwar Xawerego Dunikowskiego, Wrocław, Poland
Kategoria

Pogoda

Słonecznie
Słonecznie
24 °C
Wiatr: 4 Km/H
Wilgotność: 44 %
Odczuwalna: 25 °C

Nadchodzące wydarzenia

Data

06 czerwca 2024
Zakończone!

Czas

19:00 - 23:00

Koszt

Darmowy

Networking Business Ferryboat Cruise & Party

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie networkingowe! EY oraz Brytyjsko Polska Izba Handlowa mają przyjemność zaprosić na Business Ferryboat Cruise & Party, które odbędzie się na pokładzie rzecznego statku GOPLANA. Już 6 czerwca o godzinie 19:00 wyruszamy w czterogodzinny rejs po Odrze, który z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń!

Przygotowaliśmy dla Państwa kolorową imprezę w gorących rytmach hiszpańskich, pełną wyśmienitego wina oraz hiszpańskiej kuchni. Jedną z atrakcji wieczoru będzie degustacyjna podróż po bardziej i mniej znanych hiszpańskich winnicach  oraz występ hiszpańskiej muzyki gitarowej i  flamenco. Kolorowe letnie i hiszpańskie stroje mile widziane! To wszystko będzie okraszone pięknymi widokami z pokładu statku, a przystanek o godzinie 22:00 pozwoli na chwilę wytchnienia i kontemplacji piękna miasta.

Nasze spotkanie to także doskonała okazja do integracji klientów EY oraz firm zrzeszonych w Brytyjsko Polskiej Izbie Handlowej. Będzie to wyjątkowy moment, aby zawrzeć nowe znajomości, wymienić doświadczenia biznesowe i zbudować trwałe relacje.

Statek wyrusza z Przystani na Bulwarze Dunikowskiego przy Hali Targowej, Wrocław. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Wstęp jest bezpłatny, ale konieczne jest potwierdzenie udziału do 3 czerwca 2024 r. poprzez kliknięcie w link z rejestracją. Widzimy się na pokładzie statku GOPLANA!

X