Human resources
REJESTRACJA

Organizator

Ostendi HR

Lokalizacja

Online
Kategoria

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej

Data

07 grudnia 2023
Zakończone!

Czas

09:30 - 11:00

Koszt

Darmowy

Human resources Badanie kompetencji i system ocen pracowniczych – co zrobić, aby te procesy były sukcesem?

Oceny pracownicze, podsumowania roku, plany na 2024? Jeśli to właśnie te tematy zaprzątają Ci głowę, serwujemy dawkę treści, które pomogą Ci przejść przez ten gorący okres roku.

Jak komunikować w firmie Ocenę 360?

Tym tematem zajęliśmy się w minionym miesiącu, przygotowując rozbudowane materiały o ocenach pracowniczych. Pamiętaj, że dobry system ocen pracowniczych to możliwość do rozwoju i zwiększenia efektywności dla każdej osoby zatrudnionej w Twojej organizacji! Dlatego zajrzyj do naszej bazy wiedzy i dowiedz się Jak komunikować w firmie ocenę 360 stopni? lub też pobierz nasz e-book, w którym wskazaliśmy 10 błędów, których lepiej nie popełniać podczas wdrażania oceny pracowniczej.

Zadowolenie pracownika przekłada się na satysfakcję pracodawcy, a korzyści płynące z ocen pracowniczych przynoszą pozytywne efekty dla całej firmy. Wprowadzenie efektywnego systemu ocen do organizacji pozwala nie tylko zdobywać cenne informacje, ale także zwiększać wydajność pracy oraz wspierać ciągły rozwój zarówno przedsiębiorstwa, jak i jego zespół.