Wydarzenie w przeszłości

BPCC Wrocław: Languages for Life- Business Trip

6 listopada odbyły się już trzecie warsztaty z cyklu ‘Languages for Life’ zorganizowane przez wrocławski oddział Brytyjsko Polskiej Izby Handlowej i szkołę językową Berlitz. Trzecia edycja poświęcona podróżom służbowym odbyła się również we współpracy z Bissole Business Travel oraz Polskimi Liniami Lotniczymi LOT.

Spotkanie, które zgromadziło prawie 30 osób odbyło się w Puro Hotel i oficjalnie otwarte zostało przez dyrektor wrocławskiego oddziału BPCC Ilonę Chodorowską. Następnie gości przywitała dyrektor regionalna Berlitz Pani Ada Bereś. Po krótkim i przyjaznym powitaniu głos przejęła Pani Aleksandra Palka, dyrektor ds. marketingu Bissole Business Travel, która przedstawiła uczestnikom spotkania jak można w prosty i jednocześnie profesjonalny sposób zaoszczędzić na organizacji podróży służbowych.

Następnie Pan Tomasz Banach, specjalista ds. handlowych LOT przedstawił i omówił nowe produkty, usługi oraz rozwiązania oferowane firmom przez Polskie Linie Lotnicze LOT.

Po interesujących prezentacjach był czas na przerwę kawową, która była okazją do zawarcia nowych kontaktów zawodowych.

Dalsza część spotkania prowadzona przez dyrektora pedagogicznego Berlitz Pana Daniela Lynch była w całości prowadzona w języku angielskim. W części merytorycznej uczestnicy warsztatów poznali ważne angielskie zwroty przydatne na lotnisku oraz w hotelu jak również przećwiczyli komunikację w restauracji oraz w sytuacjach, których niezbędne jest zwrócenie się o pomoc.

Na koniec spotkania goście otrzymali wartościowe upominki.