Kancelaria CMS otrzymała tytuł Poland Law Firm of the Year – w prestiżowym konkursie Chambers Europe Awards 2022, którego wyniki zostały ogłoszone 22 kwietnia w Madrycie.  

Nagrody Chambers Europe Awards są wyrazem uznania dla wiodącej pozycji kancelarii w kluczowych jurysdykcjach regionu. Odzwierciedlają również osiągnięcia z ostatnich 12 miesięcy, w tym rozwój strategiczny i zaangażowanie w obsługę klienta. Nagrody są przyznawane za pracę lokalnych i międzynarodowych kancelarii prawnych z całego regionu – na podstawie wyników badań przeprowadzonych na potrzeby najnowszego wydania Chambers Europe.

Andrzej Pośniak, partner zarządzający CMS w Polsce, komentując wyróżnienie kancelarii, powiedział: „Jesteśmy bardzo dumni, że zostaliśmy uznani przez Chambers za wiodącą kancelarię prawną w Polsce. Ostatni rok był dla naszej polskiej praktyki okresem znaczącego rozwoju, na który złożyła się m.in. intensywna aktywność na rynku nieruchomości i transakcji, a także wiodąca rola CMS w wielu największych transakcjach w Polsce, w tym wprowadzeniu InPost na giełdę Euronext Amsterdam (jednej z największych dotychczasowych IPO polskiej spółki). Nasze najnowsze wyniki w rankingach Chambers potwierdzają, że cały czas znajdujemy się w ścisłej czołówce polskiego rynku, plasując się na poziomie Band 1 w większości naszych kluczowych praktyk i grup sektorowych. Jestem przekonany, że w nadchodzących latach będziemy nadal umacniać naszą pozycję rynkowego lidera. Dziękuję zwłaszcza mojemu zespołowi, traktując tę nagrodę jako potwierdzenie ogromnego zaangażowania i wspólnej pracy na rzecz jak najlepszej obsługi naszych klientów.”

Tytuł Law Firm of the Year przyznano także CMS na Węgrzech. Kancelaria CMS byla nominowana rownież w kategorii Law Firm of the Year w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech oraz w kategorii Pro Bono (Outstanding Firm) za działalność w tym zakresie na Węgrzech. Sam De Silva, partner CMS w Wielkiej Brytanii, uzyskał nominację za działania w obszarze Diversity & Inclusion.
CMS jest jedyną firmą prawniczą w Europie Środkowo-Wschodniej, która uplasowała się na poziomie Band 1 w każdej kategorii w rankingu CEE Chambers Global.

Konkurs Chambers Europe Awards jest organizowany przez wydawnictwo Chambers and Partners.