Z początkiem grudnia Diana Szuster awansowała do globalnych struktur TMF Group na stanowisko Corporate Real Estate Manager w regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód, Afryka). Wcześniej menadżerka pracowała jako szefowa administracji i utrzymania biur w polskim oddziale TMF.

Na nowym stanowisku będzie odpowiedzialna za projekty optymalizacji powierzchni biurowej, w tym relokacji i modernizacji biur firmy w krajach EMEA.

Diana Szuster związana jest z TMF Group od 2007 roku. Przez dziesięć lat, do końca listopada 2023 zarządzała procesami administracyjnymi w biurach TMF w Polsce. Odpowiadała m.in. za przygotowanie nowych powierzchni biurowych dla TMF Group w Warszawie oraz w Katowicach.

W polskich biurach firmy, w których pracuje obecnie ponad 1000 specjalistów wdrażała również rozwiązania hybrydowe oraz wspierała współpracę między zespołami poprzez promowanie koncepcji przestrzeni coworkingowej. Ponadto, we współpracy z zespołem HR, badała zaangażowanie pracowników i przygotowywała rozwiązania poprawiające warunki pracy i samopoczucia pracowników

Diana Szuster jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz Śląskiej Wyższej Szkoły Zarządzania w Katowicach.

TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z usług TMF Group korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.

Author

  • TMF Group

    TMF Group jest czołową firmą świadczącą administracyjne usługi biznesowe dla firm, w obszarze rozwoju międzynarodowego – zarówno organicznego lub w wyniku fuzji i przejęć, oraz dla funduszy inwestycyjnych. Z ponad 9,000 ekspertów, działających w ponad 80 lokalizacjach, jesteśmy jedyną firmą o zasięgu globalnym, która oferuje łącznie usługi powiernicze, sekretariatu korporacyjnego, księgowe i podatkowe oraz w zakresie kadr i płac, które mają kluczowy wpływ na sprawną działalność firm inwestujących i działających w wielu jurysdykcjach. Wiemy, jak ułatwić dostęp do najbardziej atrakcyjnych rynków – bez znaczenia jak złożonych pod kątem prowadzenia biznesu – szybko, bezpiecznie i efektywnie. To dlatego z naszych usług korzysta ponad 60 proc. firm z listy Fortune Global 500 i FTSE 100 oraz blisko połowa z 300 największych na świecie firm private equity.