Zaułek Piękna przyciąga najemców

Firma Mazars przedłużyła umowę najmu 2055 m kw. powierzchni biurowej w budynku Zaułek Piękna, zlokalizowanym na skrzyżowaniu ulic Pięknej i Kruczej w Warszawie.  Do grona najemców obiektu dołączyły firmy 6B47 i Trend Energy Solutions. W transakcjach najmu właściciela nieruchomości reprezentowała firma doradcza Savills.

Mazars międzynarodową firmą świadczącą usługi audytorskie, podatkowe, księgowe oraz doradcze, obecna w ponad 90 krajach. W Polsce firma działa od 1992 roku zatrudniając obecnie ponad 300 specjalistów i świadcząc usługi dla ponad 800 przedsiębiorstw. Wraz z nową umową najemca przeprowadził również generalny remont swojego biura.

6B47 Poland to spółka z grupy 6B47 Real Estate Investors AG, jednej z wiodących firm deweloperskich w Austrii z portfelem 30 projektów o wartości ponad 1,5 mld euro silnie koncentrująca się na realizowaniu oraz poszukiwaniu nowych inwestycji. Nowe biuro 6B47 w Polsce zajmie 120 m kw. powierzchni na trzecim piętrze budynku.

Trend Energy Solutions to wyspecjalizowany podmiot zajmujący się optymalizacją kosztów pozyskania surowców energetycznych i sprzedażą energii elektrycznej oraz gazu ziemnego do odbiorców końcowych, a także projektami kogeneracyjnymi. Najemca zajmie 435 m kw. na piątym piętrze obiektu. W transakcji najemy firmę wspierała agencja Brookfield Partners.

„Zaułek Piękna znakomicie wpisuje się w architekturę kamienic Śródmieścia, zapewniając najwyższej jakości powierzchnię biurową, o jaką trudno w tej prestiżowej mikrolokalizacji. Cieszymy się, że jeden z głównych najemców budynku zdecydował się pozostać w nim na dłużej i że nieruchomość przyciąga również nowe firmy” - mówi Lidia Malec, Associate, dział powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Zaułek Piękna to nowoczesny, 9-kondygnacyjny budynek klasy A, oferującym ponad  8000 m kw. powierzchni biurowej na wynajem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum Warszawy, na odcinku pomiędzy placem Trzech Krzyży a placem Zbawiciela. Lokalizacja zapewnia dogodny dostęp do środków komunikacji miejskiej. Wyłącznym doradcą ds. wynajmu powierzchni biurowej w budynku jest firma Savills.