Savills wyłącznym agentem Equal Business Park w Krakowie

Firma Apollo-Rida, właściciel i zarządca kompleksu biurowego Equal Business Park w Krakowie, wybrała firmę Savills na wyłącznego doradcę ds. wynajmu powierzchni biurowych.

Kompleks Equal Business Park wyróżnia między innymi doskonałe położenie przy ul. Wielickiej na krakowskim Podgórzu, najwyższa jakość powierzchni biurowych i terenów wspólnych oraz kompleksowa oferta udogodnień dla użytkowników. Dział powierzchni biurowych Savills zapewni profesjonalne doradztwo w zakresie komercjalizacji powierzchni biurowych Equal Business Park.

„Wiemy jak być skutecznym partnerem dla naszych klientów wobec dynamicznie zwiększających się zasobów powierzchni biurowych, pojawienia się nowych elastycznych form najmu, a także zmian otoczenia prawno-podatkowego i najnowszych trendów w obszarze tworzenia środowiska pracy. Kompleks Equal Business Park położony jest w doskonale skomunikowanej lokalizacji. Nieruchomość oferuje powierzchnie biurowe w bardzo wysokim standardzie oraz szerokie zaplecze udogodnień dla najemców. Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z Apollo-Rida Poland przy tym projekcie i zapraszamy do współpracy wszystkie firmy poszukujące biura w Krakowie” – mówi Agnieszka Kuehn menedżer regionalny z krakowskiego oddziału Savills.

Savills to międzynarodowa firma z ponad 160-letnim doświadczeniem, która współtworzy rynek nieruchomości biurowych w Polsce, doradzając przy kluczowych transakcjach. Wspiera zarówno właścicieli jak i najemców powierzchni biurowych podczas całego procesu najmu, od momentu analizy potrzeb na początkowym etapie współpracy, przez negocjacje warunków komercyjnych w wybranej lokalizacji, aż do podpisania umowy i przekazania gotowej powierzchni. Eksperci z biura Savills w Krakowie świadczą profesjonalne i kompleksowe usługi na rynku nieruchomości komercyjnych, współpracując z centralą firmy w Warszawie i globalną siecią Savills wzbogacając kompetencje firmy o dogłębną i unikalną znajomość lokalnego rynku.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru firmy Savills na wyłącznego doradcę dla Equal Business Park. Zespół w Krakowie to jeden z najbardziej doświadczonych na lokalnym rynku ekspertów zapewniających najwyższej jakości usługi doradcze dla nieruchomości biurowych. Jestem przekonany, że dobór odpowiedniej strategii komercjalizacji, w tym kontakt i negocjacje z najemcami, a także koordynacja niezbędnych działań przy procesie komercjalizacji będą budować silną pozycję Equal Business Park na krakowskim rynku biurowym” – komentuje Rafał Nowicki, Prezes Zarządu, Apollo-Rida Poland.

Equal Business Park (49 500 m kw., trzy budynki A, B i C) to kompleks nowoczesnych i funkcjonalnych budynków biurowo-usługowych klasy A, wyposażonych w szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych. Użytkownicy mają dostęp do wyjątkowo komfortowej powierzchni biurowej oraz licznych udogodnień i usług oferowanych na terenie parku biurowego m.in.: zróżnicowanej oferty kulinarnej, księgarni, przedszkola, salonu kosmetycznego, kawiarni, supermarketu oraz stref  zieleni. Nowoczesna architektura wkomponowana w otoczeniu terenów zielonych w połączeniu z doskonałą, dobrze skomunikowaną lokalizacją, sprawiają, że budynki stały się rozpoznawalnym miejscem na biurowej mapie Krakowa i siedzibą wielu znanych polskich i międzynarodowych korporacji. Wszystkie budynki uzyskały certyfikat BREEAM i są zasilane wyłącznie energią pochodzącą z odnawialnych źródeł.