Nowe umowy najmu w Forum 76 w Łodzi

Firma Amplifon przedłużyła najem w budynku biurowym Forum 76 w Łodzi. Najemca już wcześniej podnajmował biuro w Forum 76, teraz zdecydował się związać z obiektem na dłużej. Do grona najemców dołączyła także restauracja indyjska Curry Masala. W obu transakcjach najmu właściciela nieruchomości, fundusz Sharow Capital, reprezentowała firma doradcza Savills.

Grupa Amplifon to światowy lider w zakresie protetyki słuchu. Firma obecna jest w 21 krajach, w tym od 2012 roku w Polsce. Oferuje profesjonalne, bezpłatne badania słuchu i korzystając z najnowszych osiągnięć techniki dobiera najlepiej dopasowane do potrzeb pacjenta aparaty słuchowe. W transakcji najmu Amplifon reprezentowała firma JLL.

Restauracja indyjska Curry Masala to nowy obiekt na gastronomicznej mapie Łodzi. Po sukcesie, jaki odniosła w Poznaniu, restaurator zdecydował się na drugą lokalizację, tym razem w Łodzi. Otwarcie restauracji planowane jest na początek września 2021 r.

„Doskonała lokalizacja Forum 76, liczne udogodnienia w okolicy tzw. Skrzyżowania Marszałków oraz konkurencyjne warunki najmu są doceniane zarówno przez najemców biurowych, takich jak Amplifon jak i stanowią atrakcyjną ofertę dla usług i gastronomii” – mówi Piotr Borkowski, Senior Property and Asset Manager, Sharow Capital.

„Forum 76 to obiekt, który ma już ugruntowaną pozycję na rynku biurowym w Łodzi. Budynek spełnia wymagania zarówno dużych korporacji, jak i mniejszych najemców. Powierzchnie biurowe w obiekcie są bardzo dobrze doświetlone, a udogodnienia takie jak sale konferencyjne, ogólnodostępny taras, czy parking dla rowerów, sprawiają, że budynek jest atrakcyjną lokalizacją do prowadzenia biznesu. Atutem nieruchomości jest również sąsiedztwo nowej inwestycji typu mixed-use – Monopolis, z licznymi restauracjami, kawiarniami, teatrem, galerią sztuki oraz muzeum” – mówi Edyta Turowicz, starszy konsultant w dziale powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.

Forum 76. Business Centre to budynek biurowy klasy A zlokalizowany w centrum Łodzi, przy jednym z jej najważniejszych skrzyżowań: ulicy Stefana Kopcińskiego oraz aleją marszałka Józefa Piłsudskiego, będącą jedną z najważniejszych arterii miasta. W sąsiedztwie obiektu znajdują się liczne przystanki tramwajowe oraz autobusowe. Nieruchomość oferuje 7700 m kw. nowoczesnej powierzchni biurowej. Wyłącznym doradca ds. wynajmu powierzchni w Forum 76 jest firma Savills.