Nagrody od Santander Bank Polska dla właścicieli nowo powstałych firm

Coraz więcej Polaków ma pomysł na własny biznes i decyduje się na założenie firmy. Osoby, które do końca lipca 2021 roku zarejestrują nową działalność przez Santander internet, zdecydują się na konto firmowe z kartą Visa i odpowiedzą na pytanie konkursowe mogą w promocji wygrać atrakcyjne nagrody.

Liczba firm działających w Polsce sukcesywnie rośnie, w ciągu ostatnich 5 lat o prawie 600 tysięcy. Obecnie w Polsce jest około 2,5 mln aktywnych podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Coraz popularniejszym sposobem zakładania nowych firm jest załatwianie wszystkich formalności przez internet, bez konieczności wizyt w urzędach[1]. Z danych CEIDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) wynika, że w ciągu trzech ostatnich lat liczba firm założonych przez internet wzrosła ponad dwukrotnie, z około 50 tysięcy w 2018 roku do prawie 110 tysięcy w roku ubiegłym.

Coraz więcej firm w Polsce jest zakładanych zdalnie, proces ten jest szybki i prosty, dlatego z każdym rokiem cieszy się większą popularnością. Dzięki Santander Bank Polska można założyć nową firmę w kilku krokach poprzez bankowość elektroniczną – wystarczy wypełnić wniosek online i potwierdzić go podpisem zaufanym. Teraz dodatkowo dla wszystkich nowych przedsiębiorców, którzy rozpoczną działalność z naszą pomocą, przygotowaliśmy akcję promocyjną, w którym można wygrać między innymi elektroniczne karty podarunkowe, a także promocję nowo założonej firmy na profilu banku na Facebooku – mówi Monika Mikowska - ekspert w obszarze bankowości dla MŚP z Santander Bank Polska.   

Aby wygrać elektroniczną kartę podarunkową o wartości 200 zł do wykorzystania w sieci sklepów RTV EURO AGD wystarczy opisać swój pomysł na firmę, produkty i plany rozwoju, a  w następnych miesiącach utrzymać aktywne konto, kartę i zgody marketingowe.

Dodatkowo, w każdym z trzech miesięcy trwania akcji, wyróżniane będą trzy najciekawsze odpowiedzi z danego miesiąca. Santander Bank Polska nagrodzi je elektronicznymi kartami podarunkowymi w wysokości 1000 (3. miejsce), 2000 (2. miejsce) oraz 3000 złotych (1. miejsce). Dla dziewięciu chętnych zwycięzców bank przygotował też możliwość promowania swojej firmy na fanpage’u banku na Facebooku. Nagroda w postaci wpisu sponsorowanego kwotą 2000 złotych, będzie okazją do zaprezentowania swojej firmy i jej oferty. Posty w ramach kampanii zostaną opublikowane na profilu we wrześniu 2021 roku.

Warunki Uczestnictwa

Aby wziąć udział w akcji należy wypełnić i przesłać do 31.07.2021 roku formularz dostępny na stronie banku pod adresem //www.santander.pl/ws-zakladanie-firmy-w-banku-indeks/. W okresie przystąpienia do akcji należy też złożyć wniosek w bankowości internetowej Santander internet o założenie jednoosobowej działalności gospodarczej razem z Kontem Firmowym Godnym Polecenia i kartą płatniczą Visa Business Electron do tego konta. Konieczne jest też wyrażenie zgód na przetwarzanie danych marketingowych w banku oraz kontakt telefoniczny w celach marketingowych.

***

Regulamin akcji dostępny jest na stronie internetowej banku pod adresem: //www.santander.pl/ws-zakladanie-firmy-w-banku-indeks/. Firma w rozumieniu jednoosobowa działalność gospodarcza. Santander internet to usługa bankowości elektronicznej polegająca na dostępie do rachunku płatniczego przez Internet, umożliwiająca sprawdzenie salda rachunku płatniczego, zmianę limitów dla płatności bezgotówkowych i transakcji dokonywanych przy użyciu karty debetowej lub złożenie innego rodzaju dyspozycji do rachunku. Pojęcia i definicje dotyczące usług reprezentatywnych powiązanych z rachunkiem płatniczym znajdziesz na santander.pl/PAD. Santander internet to usługa bankowości elektronicznej.

[1] Dane CEIDG, //www.gov.pl/web/rozwoj-praca-technologia/juz-ponad-polowa-przedsiebiorcow-w-polsce-zaklada-firmy-przez-internet