Edyta Turowicz dołącza do Savills wzmacniając dział powierzchni biurowych

Firma doradcza Savills ogłosiła, że do zespołu reprezentacji właściciela w dziale powierzchni biurowych dołączyła Edyta Turowicz.

Edyta Turowicz objęła w Savills stanowisko starszego konsultanta. Będzie odpowiadała za doradztwo dla właścicieli nieruchomości biurowych w procesie komercjalizacji powierzchni. Przed dołączeniem do Savills przez ponad osiem lat związana była z firmą JLL. W trakcie swojej kariery doradzała zarówno licznym klientom korporacyjnym, jak i lokalnym firmom, specjalizując się m.in. w obsłudze podmiotów z sektora nowoczesnych usług dla biznesu. Edyta jest absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W 2016 roku otrzymała tytuł Dyplomowanego Specjalisty Komercyjnych Inwestycji (CCIM).

Dołączenie Edyty to kontynuacja naszej strategii, w ramach której wzmacniamy kompetencje w obszarze aktywnego poszukiwania najemców dla budynków biurowych, których właścicieli reprezentujemy” - mówi Daniel Czarnecki, dyrektor działu powierzchni biurowych, reprezentacja właściciela, Savills.