1 maja 2023 roku Adriana Andrzejewska, adwokatka, specjalizująca się w transakcjach nieruchomościowych, awansuje na stanowisko counsel w praktyce prawa nieruchomości warszawskiego biura Linklaters.

Adriana ma wieloletnie doświadczenie w doradztwie prawnym na rzecz krajowych i zagranicznych klientów działających w sektorze nieruchomości. Doradza przy transakcjach dotyczących kluczowych klas aktywów: kompleksów biurowych, centrów handlowych i logistycznych, hoteli oraz obiektów mieszkaniowych, w tym w ramach rynku najmu instytucjonalnego. Adriana pracowała przy wielu projektach istotnych dla polskiego oraz regionalnego rynku nieruchomości.

Adriana jest świetną merytorycznie prawniczką, z dużym doświadczeniem zawodowym. Od lat prowadzi kluczowe transakcje, a zadowoleni klienci wracają do niej przy kolejnych projektach. Ogromnie cieszy mnie, że po raz kolejny w ramach globalnych awansów została doceniona prawniczka z naszego biura – powiedział Artur Kulawski, partner zarządzający oraz kierujący praktyką prawa nieruchomości w warszawskim biurze kancelarii Linklaters.

 

Author