Media partner
REJESTRACJA

Organiser

Hogan Lovells

Location

Online

This event is online.

Category

Upcoming events

No event found!
Load More

Date

14 June 2023
Expired!

Time

09:30 - 14:35

Cost

Free

Media partner Warsztaty prawne i podatkowe z kancelarią Hogan Lovells

Zapraszamy na „Warsztaty prawne i podatkowe z kancelarią Hogan Lovells”, które przeprowadzimy na platformie Zoom w środę oraz czwartek (14 i 15 czerwca), w języku polskim.

Propozycje tematów przygotowaliśmy na podstawie licznie odesłanych ankiet, w których duża część z Państwa wzięła aktywnie udział – za co bardzo dziękujemy. Państwa odpowiedzi, sugestie i preferencje pozwoliły nam przygotować kompleksowy program, w ramach którego przedstawimy Państwu zagadnienia z różnych dziedzin i obszarów prawnych i podatkowych.

Po przeanalizowaniu wyników ankiet wyselekcjonowaliśmy pięć najbardziej interesujących Państwa zdaniem tematów, które zostaną omówione w ramach dwudniowego wydarzenia: „Warsztaty prawne i podatkowe z kancelarią Hogan Lovells”.

Zachęcamy do wzięcia udziału we wszystkich warsztatach, jednakże w przypadku Państwa zainteresowania jedynie wybranymi tematami, istnieje oczywiście możliwość wzięcia udziału tylko w części warsztatów.

Uczestnikom wydajemy zaświadczenia o udziale w szkoleniu. Prosimy o informację, jeżeli są Państwo zainteresowani otrzymaniem zaświadczenia.

W trakcie spotkania będą mogli Państwo aktywnie włączyć się w dyskusję i zadawać pytania.  Mamy nadzieję, że nasza propozycja spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Hourly Schedule

Agenda

09.30 - 11.00
• Obowiązki oraz odpowiedzialność członków zarządu
Tomasz Żak
Tomasz Pietrzak
11.10 - 12.10
• Odpowiedzialność podatkowa i karnoskarbowa kadry zarządzającej
Dominika Górska
Jan Starybrat
12.20 - 13.45
• Praca zdalna w praktyce: prawno-podatkowe kwestie kontrowersyjne
Agnieszka Szczodra-Hajduk
Aleksandra Sudak-Przybyła
Dorota Walerjan