Events

Organiser

British Polish Chamber of Commerce
Email
portal@bpcc.org.pl
PM Group

Location

PM Group
Przyokopowa 33, 01-208 Wola, Warszawa, Poland
Category

Weather

Clear
Clear
18 °C
Wind: 7 KPH
Humidity: 77 %
Feels like: 18 °C

Date

27 January 2023
Expired!

Time

09:30 - 12:00

Cost

Free

Events Spotkanie branży nieruchomości i budownictwa. „Najważniejsze trendy i wyzwania 2023”

Po wkroczeniu w nowy rok 2023, który w opinii ekonomistów będzie rokiem wyzwań, w BPCC wracamy do dyskusji branżowych i omówienia najważniejszych czynników kształtujących rynek. Zapraszamy serdecznie na poranną dyskusję przy kawie i poczęstunku skierowaną do inwestorów, deweloperów, wykonawców, inżynierów, architektów, konsultantów ds. nieruchomości i innych profesjonalistów związanych z sektorem nieruchomości i budownictwa.

Celem spotkania jest wymiana aktualnych spostrzeżeń na temat stanu polskiej branży nieruchomości i wyłonienie zagadnień, które zgłębimy podczas kolejnych spotkań roboczych, w miarę możliwości z udziałem regulatorów i przedstawicieli sektora publicznego. Będziemy rozmawiać zgodnie z regułą Chatham House, aby zachęcić do otwartej dyskusji, a jednocześnie pozostać anonimowym. Uczestnicy zostaną zapytani o to, jak obecnie widzą warunki inwestycyjne; czynniki takie jak nakłady, inflacja i budżety; warunki na rynku pracy, arkusze zamówień; rentowność, Covid-19 i jego wpływ na rynek oraz perspektywy przyszłego wzrostu. Nie będziemy tych wypowiedzi cytować ani przytaczać imiennie w żadnych publikacjach.

Spotkanie jest bezpłatne dla członków BPCC oraz zaproszonych gości. W pierwszej kolejności zaproszenie kierujemy do firm z branży nieruchomości i budownictwa, pozostałe zgłoszenia udziału możemy potwierdzić w miarę wolnych miejsc.

Hourly Schedule

Agenda spotkania:

9.30 - 10.00
Kawa powitalna i rejestracja
10.00 - 10.15
Przywitanie i wprowadzenie
Monika Słomka, Dyrektor ds. rozwoju, PM Group
10.15 - 11.15
Wypowiedzi uczestników.
Dyskusja rozpoczynająca się od oceny bieżącego stanu branży, a następnie rundy pytań obejmujące inwestycje, koszty nakładów, warunki rynkowe itp – moderacja Michael Dembinski, główny doradca BPCC
11.15 - 11.30
Podsumowanie, sugerowane tematy przyszłych spotkań
11.30 - 12.00
Networking przy poczęstunku, możliwość oprowadzenia po nowej siedzibie firmy
X