Law
REJESTRACJA

Organiser

British Polish Chamber of Commerce
Email
portal@bpcc.org.pl
WPW

Location

Pałac Ballestremów
Pałac Ballestremów we Wrocławiu, Pawła Włodkowica 4, Wrocław, Poland
Category

Weather

Sunny
Sunny
21 °C
Wind: 4 KPH
Humidity: 69 %
Feels like: 21 °C

Date

28 September 2023
Expired!

Time

14:00 - 20:00

Cost

Free

Law Spotkania prawników dla twórczych rozwiązań

Otoczenie prawne biznesu jest coraz bardziej dynamiczne i często trudno przewidywalne. W szybko zmieniającej się rzeczywistości prawnej przedsiębiorcy oczekują od swoich wewnętrznych doradców skutecznej opieki prawnej, opartej na rozwiązaniach, które dotrzymają tempa potrzebom biznesowym. Nie w każdym przypadku najbardziej optymalne rozwiązania będą sprawdzać się w działalności danego przedsiębiorstwa. W takich przypadkach cenna jest wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, która sprzyja tworzeniu skutecznych i dopasowanych rozwiązań prawnych.

Dostrzegając potrzebę stworzenia przestrzeni, w której wewnętrzni doradcy prawni mogliby wymienić się spostrzeżeniami na najbardziej aktualne tematy prawne i podzielić się wyzwaniami wynikającymi z bieżącej praktyki, chcemy zaprosić Państwa do udziału w inauguracyjnym spotkaniu Klubu Lawyers-in we Wrocławiu. Naszym celem jest stworzenie przyjaznych warunków dla wymiany wiedzy i najlepszych praktyk.

Zapraszamy wszystkich prawników wewnętrznych do dołączenia do naszej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że spotkania w wąskim gronie pozwolą wspólnie dotrzeć do najlepszych rozwiązań prawnych oraz stworzyć wartościowe relacje.

Podczas najbliższego spotkania, poza omówieniem bieżących wyzwań, proponujemy omówienie poniższej tematyki:

  • Sygnaliści – przygotowania czas start
  • Przeciwdziałanie zatorom płatniczym w praktyce
  • Wyzwania pracodawców wobec pracy zdalnej

Organizatorem wydarzenia jest Brytyjsko Polska Izba Handlowa. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

X