Law Tax & finance

Location

Pałac Ballestremów
Pałac Ballestremów we Wrocławiu, Pawła Włodkowica 4, Wrocław, Poland

Weather

Clear
Clear
18 °C
Wind: 20 KPH
Humidity: 77 %
Feels like: 18 °C

Upcoming events

September 2023
No event found!
Load More

Date

28 September 2023

Time

14:00 - 20:00

Cost

Free

LawTax & finance Spotkania prawników dla twórczych rozwiązań

Otoczenie prawne biznesu jest coraz bardziej dynamiczne i często trudno przewidywalne. W szybko zmieniającej się rzeczywistości prawnej przedsiębiorcy oczekują od swoich wewnętrznych doradców skutecznej opieki prawnej, opartej na rozwiązaniach, które dotrzymają tempa potrzebom biznesowym. Nie w każdym przypadku najbardziej optymalne rozwiązania będą sprawdzać się w działalności danego przedsiębiorstwa. W takich przypadkach cenna jest wymiana spostrzeżeń i doświadczeń, która sprzyja tworzeniu skutecznych i dopasowanych rozwiązań prawnych.

Dostrzegając potrzebę stworzenia przestrzeni, w której wewnętrzni doradcy prawni mogliby wymienić się spostrzeżeniami na najbardziej aktualne tematy prawne i podzielić się wyzwaniami wynikającymi z bieżącej praktyki, chcemy zaprosić Państwa do udziału w inauguracyjnym spotkaniu Klubu Lawyers-in we Wrocławiu. Naszym celem jest stworzenie przyjaznych warunków dla wymiany wiedzy i najlepszych praktyk.

Zapraszamy wszystkich prawników wewnętrznych do dołączenia do naszej inicjatywy. Jesteśmy przekonani, że spotkania w wąskim gronie pozwolą wspólnie dotrzeć do najlepszych rozwiązań prawnych oraz stworzyć wartościowe relacje.

Podczas najbliższego spotkania, poza omówieniem bieżących wyzwań, proponujemy omówienie poniższej tematyki:

 • Sygnaliści – przygotowania czas start
 • Przeciwdziałanie zatorom płatniczym w praktyce
 • Wyzwania pracodawców wobec pracy zdalnej

Organizatorem wydarzenia jest Brytyjsko Polska Izba Handlowa. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy.

X
 • 00

  days

 • 00

  hours

 • 00

  minutes

 • 00

  seconds