Public affairs

Location

Centrum Konferencyjne Zielna
Zielna 37, Warsaw, Poland
Category

Weather

Clear
Clear
18 °C
Wind: 17 KPH
Humidity: 73 %
Feels like: 18 °C

Upcoming events

September 2023
No event found!
Load More

Date

13 July 2023
Expired!

Time

09:15 - 11:00

Cost

Free

Public affairs Polityka i ekonomia – cykl spotkań przed wyborami parlamentarnymi 2023

Zapraszamy przedstawicieli firm członkowskich Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej na spotkanie z Panem Michałem Kobosko, Wiceprzewodniczącym partii Polska 2050, które odbędzie się w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Będzie to pierwsze spotkanie w ramach cyklu spotkań z partiami politycznymi, aby zapewnić naszym członkom możliwość bezpośredniego spotkania z liderami partii politycznych oraz prowadzenia rozmów na tematy gospodarcze, które są istotne dla  biznesu. Nasze zaproszenie kierujemy stricte do wyższej kadry zarządzającej, aby zapewnić właściwy poziom reprezentacji.

Celem naszego cyklu spotkań w ramach trwającej kampanii wyborczej jest:
•    Poznanie propozycji programowych najważniejszych partii politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem planów gospodarczych i polityki wobec przedsiębiorców, w tym inwestorów zagranicznych
•    Umożliwienie dialogu między biznesem a politykami w formule bezpośredniej rozmowy

Liczymy na Państwa udział i zaangażowanie podczas spotkania. Jest to wyjątkowy czas i okazja, aby mówić o realnych potrzebach biznesu. Wspólnie możemy wpływać na kształtowanie polityki gospodarczej i tworzenie korzystnych warunków dla przedsiębiorczości.

Mamy nadzieję, że spotkanie okaże się inspirujące i przyniesie pozytywne efekty dla naszej brytyjsko-polskiej społeczności.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (40) pierwszeństwo uczestnictwa mają prezesi, dyrektorzy generalni, partnerzy zarządzający, dyrektorzy generalni i właściciele firm. Prosimy o rejestrację jednego przedstawiciela firmy.

Centrum Konferencyjne Zielna, (wejście od ulicy Bagno, klatka C), sala Warszawa, V p. ul. Zielna 37, Warszawa

X
Registration has ended