Public affairs

Location

Centrum Konferencyjne Zielna
Zielna 37, Warsaw, Poland
Category

Weather

Sunny
Sunny
18 °C
Wind: 15 KPH
Humidity: 49 %
Feels like: 18 °C

Date

06 October 2023
Expired!

Time

10:35 - 11:45

Cost

Free

Public affairs Polityka i ekonomia – cykl spotkań przed wyborami parlamentarnymi 2023

Zapraszamy przedstawicieli firm członkowskich Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej na spotkanie z Izabelą Leszczyną, posłanką na Sejm Platformy Obywatelskiej oraz z Andrzejem Domańskim, Głównym Ekonomistą Instytutu Obywatelskiego, które odbędzie się w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Będzie to kolejne spotkanie w ramach cyklu spotkań z partiami politycznymi, aby zapewnić naszym członkom możliwość bezpośredniego spotkania z liderami partii politycznych oraz prowadzenia rozmów na tematy gospodarcze, które są istotne dla biznesu. Nasze zaproszenie kierujemy stricte do wyższej kadry zarządzającej, aby zapewnić właściwy poziom reprezentacji.

Celem naszego cyklu spotkań w ramach trwającej kampanii wyborczej jest:
•    Poznanie propozycji programowych najważniejszych partii politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem planów gospodarczych i polityki wobec przedsiębiorców, w tym inwestorów zagranicznych
•    Umożliwienie dialogu między biznesem a politykami w formule bezpośredniej rozmowy

Liczymy na Państwa udział i zaangażowanie podczas spotkania. Jest to wyjątkowy czas i okazja, aby mówić o realnych potrzebach biznesu. Wspólnie możemy wpływać na kształtowanie polityki gospodarczej i tworzenie korzystnych warunków dla przedsiębiorczości.

Mamy nadzieję, że spotkanie okaże się inspirujące i przyniesie pozytywne efekty dla naszej brytyjsko-polskiej społeczności.

Centrum Konferencyjne Zielna, (wejście od ulicy Bagno, klatka C), ul. Zielna 37, Warszawa

X