Public affairs

Location

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw
Kościelna 12, Warsaw, Poland
Category

Weather

Partly cloudy
Partly cloudy
6 °C
Wind: 9 KPH
Humidity: 81 %
Feels like: 4 °C

Upcoming events

Date

12 September 2023
Expired!

Time

13:00 - 14:00

Cost

Free

Public affairs Polityka i ekonomia – cykl spotkań przed wyborami parlamentarnymi 2023

Zapraszamy przedstawicieli firm członkowskich Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej na spotkanie z Dariuszem Wieczorkiem, posłem na Sejm Klubu Parlamentarnego Lewica, które odbędzie się w związku ze zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi.

Będzie to drugie spotkanie w ramach cyklu spotkań z partiami politycznymi, aby zapewnić naszym członkom możliwość bezpośredniego spotkania z liderami partii politycznych oraz prowadzenia rozmów na tematy gospodarcze, które są istotne dla biznesu. Nasze zaproszenie kierujemy stricte do wyższej kadry zarządzającej, aby zapewnić właściwy poziom reprezentacji.

Celem naszego cyklu spotkań w ramach trwającej kampanii wyborczej jest:
•    Poznanie propozycji programowych najważniejszych partii politycznych, ze szczególnym uwzględnieniem planów gospodarczych i polityki wobec przedsiębiorców, w tym inwestorów zagranicznych
•    Umożliwienie dialogu między biznesem a politykami w formule bezpośredniej rozmowy

Liczymy na Państwa udział i zaangażowanie podczas spotkania. Jest to wyjątkowy czas i okazja, aby mówić o realnych potrzebach biznesu. Wspólnie możemy wpływać na kształtowanie polityki gospodarczej i tworzenie korzystnych warunków dla przedsiębiorczości.

Mamy nadzieję, że spotkanie okaże się inspirujące i przyniesie pozytywne efekty dla naszej brytyjsko-polskiej społeczności.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc pierwszeństwo uczestnictwa mają prezesi, dyrektorzy generalni, partnerzy zarządzający, dyrektorzy generalni i właściciele firm. 

Mamaison Hotel Le Regina Warsaw, sala Executive,
ul. Kościelna 12, Warszawa

 

 

X