Events
Rejestracja

Organiser

British Embassy Warsaw

Location

British Embassy Warsaw
Kawalerii 12, Warsaw, Poland
Category

Weather

Partly cloudy
Partly cloudy
6 °C
Wind: 9 KPH
Humidity: 81 %
Feels like: 4 °C

Upcoming events

Date

28 November 2022
Expired!

Time

15:00 - 18:00

Cost

Free

Events Okrągły stół dla biznesu „Net zero”

Wydarzenie skierowane jest do firm korporacyjnych i MŚP, zainteresowanych wyznaczeniem celów zerowej emisji netto „net zero”, obliczaniem śladu węglowego, oraz inicjatywą Science-Based Targets initative.

Obrady będą miały charakter technicznego spotkania, poprowadzonego w w języku polskim. Wydarzenie skierowane jest w szczególności do menedżerów ds. zrównoważonego rozwoju (lub ich odpowiedników), aby pomóc im w rozwoju ich wysiłków organizacyjnych w osiąganiu celów klimatycznych i zwiększaniu przewagi konkurencyjnej firmy poprzez wyznaczenie celów zerowej emisji netto.

Eksperci ds. zrównoważonego rozwoju z 30-40 wiodących firm spotkają się, aby wziąć udział w krótkim szkoleniu oraz interaktywnej dyskusji poświęconych praktycznym ustaleniom i osiągnięciu celów zerowych emisji netto, które są kluczowe dla roli biznesu w walce ze zmianami klimatu. Będzie to również doskonała okazja do podzielenia się wiedzą praktyczną, omówienia znaczenia strategii zrównoważonego rozwoju i zerowej emisji netto, a także zobowiązań do neutralności węglowej.

Co więcej, postaramy się udowodnić, że podjęcie konkretnych działań teraz jest bezcenną inwestycją w przyszłość polskiego biznesu.

Partnerzy wydarzenia:

 

Hourly Schedule

Agenda:

15:00 - 15:05
Otwarcie wydarzenia
15:10 - 15:40
Szkolenie na temat obliczania śladu węglowego – Dr Krzysztof Starzyk
15:45 - 16:15
Prezentacja na temat SBTi oraz kampanii Wyścig Biznesu do Zera Emisyjności Netto. – UN Global Comapct Network Poland
16:15 - 16:45
„Net Zero” w praktyce – prezentacja gości specjalnych
16:45 - 18:00
Dyskusja
X